Pierwsze zdjęcie z serialu HBO na podstawie “The Last of Us”

The Last of Us serial
The Last of Us serial / Foto Prime Movies: HBO, Sony Pictures Television, Twitter

Pierwsze zdjęcie z serialowej adaptacji “The Last of Us” właśnie trafiło do sieci i wygląda jak kadr z samej gry. Konsolowa produkcja studia Naughty Dog ukazała się w 2013 roku i po pięciu latach sprzedała się w nakładzie blisko 17 mln egzemplarzy. Powstanie telewizyjnej wersji było nieuniknione. Fanów growego oryginału ucieszy wiadomość, że premiera serialu coraz bliżej.

The Last of Us serial – zdjęcie z planu

Pierwsze oficjalne zdjęcie z serialu “The Last of Us” przedstawił na Twitterze jego współtwórca, Neil Uckmann. W duecie z Craigiem Mazinem jest on pomysłodawcą, scenarzystą i producentem wykonawczym telewizyjnej adaptacji. Fotos przedstawia dwójkę głównych aktorów – Bellę Ramsey i Pedro Pascala. Grają oni Ellie i Joela, którzy uczestniczą w wędrówce przez postapokaliptyczną Amerykę.

Uckmann opatrzył swój post komentarzem:

— Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ich na planie zdjęciowym w kostiumach, pomyślałem: “Kurczę, przecież to Joel i Ellie!” Prace nad adaptacją gry “The Last of Us” studia Naughty Dog ruszyły pełną parą! Nie mogę się doczekać, aż pokażę Wam więcej. Szczęśliwego “Dnia «The Last of Us»” (#TLoUDay).

W growym oryginale Joel i Ellie przemierzają Stany Zjednoczone w poszukiwaniu ludzi, którzy mogą im pomóc wyjaśnić tajemnicę epidemii. Poza Ramsey i Pascalem w serialu grają też Gabriel Luna, Murray Bartlett, Marle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker, Con O’Neill i Anna Torv.

Ukończono już zdjęcia do odcinka pilotażowego “The Last of Us”, a prace nad całym sezonem zostaną sfinalizowane w okolicy czerwca. Materiały do serialu kręcone są w kanadyjskim mieście Calgary. Całość ma zadebiutować na platformie HBO Max w 2022 roku, choć nie ustalono jeszcze konkretnej daty.

Previous Article
Shawn Roberts

Shawn Roberts na ringu wrestlerskim. Thriller "Last the Night" - zdjęcia z planu

Next Article
Extraction 2 teaser

Nadchodzi sequel filmu "Tyler Rake: Ocalenie". Netflix odsłonił pierwszy teaser

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share