Spin-off “Batmana” o postaci Pingwina. Ruszają prace nad serialem HBO Max

Colin Farrell Pingwin
Colin Farrell Pingwinem w serialu HBO Max? / Foto Prime Movies: Warner Bros. Pictures

Uniwersum DC Comics rośnie w siłę. Ponoć wkrótce w serwisie HBO Max ukaże się serialowy spin-off nadchodzącego “Batmana”. Choć film Matta Reevesa sam nie zagościł jeszcze na ekranach, Warner już teraz przygotowuje kolejną niespodziankę. Bohaterem serialu będzie Pingwin – alternatywnie Oswald Cobblepot. W nowym filmowym “Batmanie” rolę gra Colin Farrell.

45-letni aktor otrzymał już propozycję powtórzenia tej roli w odcinkowym spin-offie HBO. Na tym etapie nie wiadomo, czy przyjął ofertę.

Colin Farrell jako Pingwin w serialu HBO Max?

Serial o Pingwinie znajduje się we wczesnym etapie przygotowań. Producentami wykonawczymi widowiska będą Dylan Clark i Matt Reeves, którzy wyprodukowali przyszłorocznego “Batmana”. Za realizację będą odpowiadać wytwórnie: Warner Bros. Television, DC Entertainment, 6th and Idaho oraz Dylan Clark Productions. Showrunnerką będzie Lauren LeFranc (“Agenci TARCZY – Agents of S.H.I.E.L.D.”).

Pingwin kilkukrotnie pojawiał się już w filmach i serialach, grany przez Burgessa Mereditha, Danny’ego DeVito oraz Robina Lorda Taylora. Kultowy antybohater jest jednym z największych przeciwników Batmana. Gangster i złodziej jest postrachem Gotham City. Z powodu wzrostu, pokaźnego nosa i wydatnego brzucha przypomina właśnie pingwina. Czarny charakter debiutował w jednym z komiksów DC z grudnia 1941 roku.

W serialowym spin-offie poznamy historię Pingwina, który zyskuje władzę nad miastem Gotham. Według wstępnych zapowiedzi telewizyjna produkcja będzie przypominać kultowy film Briana De Palmy “Człowiek z blizną” (1983).

“Batman” Reevesa ukaże się w kinach już w marcu 2022 roku. Poza Farrellem w filmie wystąpili Robert Pattinson (jako Bruce Wayne), Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Andy Serkis, Peter Sarsgaard, Charlie Carver i Max Carver.

Previous Article
Dziewczyny z Dubaju fakty

Wszystko, co musicie wiedzieć o filmie "Dziewczyny z Dubaju" i tzw. aferze dubajskiej

Next Article
Tracy Morgan Triplets

"Triplets": Schwarzenegger i DeVito poznają swojego czarnoskórego "Bliźniaka"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share