Danny DeVito dołącza do obsady disnejowskiego widowiska

Haunted Mansion Danny DeVito
Haunted Mansion Danny DeVito – obsada / Foto AZN: Wikimedia Commons

Danny DeVito dołączył do obsady disnejowskiego filmu “Haunted Mansion”, który reżyseruje Justin Simien (twórca serialu “Drodzy biali!”). U boku charakterystycznego aktora wystąpią m.in. Owen Wilson i Rosario Dawson.

Haunted Mansion Danny DeVito nastraszy widzów w nowym filmie

O fabule filmu niewiele na razie wiadomo, ale oficjalnie potwierdzono, że Danny DeVito zagra postać “próżnego profesora”. “Haunted Mansion”, zgodnie z tytułem, opowie historię nawiedzonego domostwa. Do posiadłości o tajemniczej przeszłości trafiają matka i syn. Wewnątrz bohaterowie poznają grupę eklektycznych, intrygujących postaci.

Według niektórych plotek DeVito może wcielić się w postać profesora-ducha. Poza DeVito, Wilsonem i Dawson w obsadzie filmu znajdują się Tiffany Haddish i LaKeith Stanfield. Scenariusz disnejowskiej produkcji przygotowała Katie Dippold (“Parks and Recreation”, “Ghostbusters. Pogromcy duchów”).

Ruszył już okres zdjęciowy, a materiały do “Haunted Mansion” kręcone są w Nowym Orleanie i Atlancie. Obraz inspirowany będzie tytułową atrakcją (ang. The Haunted Mansion), która znajduje się na terenie parku rozrywki Disneyland.

W przeszłości powstał już film bazujący na disnejowskim Nawiedzonym Domostwie. Mowa o komedii “Nawiedzony dwór” (2003) z udziałem Eddiego Murphy’ego.

Niedawno informowaliśmy o powstaniu innego filmu komediowego z Dannym DeVito – to sequel “Bliźniaków” Ivana Reitmana. W kontynuacji powrócą DeVito i Arnold Schwarzenegger.

Previous Article
Outfielder serial

Kto jako pierwszy przybił "piątkę"? Serial "historyczny" od Ryana Murphy'ego - w roli głównej Jamie Lee Curtis

Next Article
History of the World Part II

"Historia świata: Część I" doczeka się sequela w formie serialu. Za kamerą Mel Brooks

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share