Patty Jenkins nie wyreżyseruje filmu o Kleopatrze z Gal Gadot. Kto ją zastąpi?

Kleopatra Patty Jenkins
Kleopatra Patty Jenkins nie wyreżyseruje dramatu historycznego z Gal Gadot / Foto Prime: Wikimedia Commons

Film o Kleopatrze, w którym wystąpi Gal Gadot, na pewno powstanie, ale zmieniła się kandydatka na stanowisko reżyserskie. Patty Jenkins – która reżyserowała Gadot w dwóch odsłonach serii “Wonder Woman” – zrezygnowała z udziału w projekcie.

Kleopatra Patty Jenkins opuszcza plan filmowy

Patty Jenkins nadal będzie producentką filmu “Cleopatra”, ale zrezygnowała z pracy w charakterze reżyserskim. Będzie nadzorować dwa inne projekty – disnejowski sequel “Star Wars: Rogue Squadron” oraz trzecią część “Wonder Woman”. Na planie dramatu historycznego jej obowiązki przejmie Kari Skogland.

Reżyserka z Kanady pracowała m.in. przy takich serialach, jak “Opowieść podręcznej”, “The Walking Dead” czy “Falcon i Zimowy Żołnierz”. Rolę główną nadal obejmuje Gal Gadot – zagra legendarną królową Egiptu. Superprodukcja powstaje we współpracy ze studiem Paramount Pictures, które wygrało “wojnę” o prawa do tytułu (pokonując giganta VOD Netfliksa oraz Warner Bros.).

Gal Gadot przyznała, że szczerze fascynuje ją postać Kleopatry i swoją rolą chce “uhonorować niezwykłą kobietę”. Scenariusz widowiska przygotowała Laeta Kalogridis (“Terminator: Genisys”, “Wyspa tajemnic”). W przeszłości napisała ona fabułę dramatu historycznego Olivera Stone’a o Aleksandrze Macedońskim.

Previous Article
Shatner in Space serial

Amazon wysłał Williama Shatnera w kosmos. Znamy datę premiery dokumentu "Shatner in Space"

Next Article
Matrix Zmartwychwstania Zwiastun

"Matrix Zmartwychwstania": finalny zwiastun nadchodzącej superprodukcji

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share