Amazon wysłał Williama Shatnera w kosmos. Znamy datę premiery dokumentu “Shatner in Space”

Shatner in Space Serial platformy VOD Amazon Prime Video o locie aktora Williama Shatnera w kosmos. Kiedy premiera? Gdzie obejrzeć?
Shatner in Space serial
Shatner in Space Serial Prime Video / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

15 grudnia w serwisie VOD Amazon Prime Video swoją premierę zaliczy serial dokumentalny “Shatner in Space”. Jednogodzinny program specjalny opowie o kulisach wyjątkowego wydarzenia – podróży aktora Williama Shatnera w kosmos. Gwiazdor pozostaje najbardziej znany ze swojej roli kapitana Enterprise, Jamesa T. Kirka, w oryginalnym serialowym “Star Treku” (1966–1969).

Shatner in Space Serial dokumentalny Prime Video – gdzie obejrzeć?

W połowie października William Shatner – w wieku dziewięćdziesięciu lat – odbył lot w kosmos na pokładzie statku suborbitalnego New Shepard. Został wtedy pierwszym aktorem serii “Star Trek”, a także najstarszym człowiekiem, który dostąpił tego zaszczytu. Dokument “Shatner in Space” zajrzy za kulisy tego przełomowego wydarzenia.

6 grudnia (na zakończenie święta Chanuka) Shatner zapowiedział na Twitterze, że serial ukaże się na platformie Prime Video. W Polsce produkcja również dostępna będzie w tym serwisie.

Serial “Shatner in Space” skupi się na przygotowaniach bohatera do lotu w kosmos, a także na samej podróży. Uwagę poświęcono też przyjaźni Williama Shatnera z Jeffem Bezosem – prezesem Amazon.com oraz Blue Origin (przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego). 90-latek powiedział, że podróż na pokładzie kapsuły New Shepard to jedno z najważniejszych i “najgłębszych” przeżyć, jakich doświadczył.

Shatner po raz pierwszy zapowiedział, że wystąpił w programie Amazon Prime Video podczas tegorocznej edycji Comic Con Experience – festiwalu komiksu i fantastyki naukowej.

Previous Article
Zbuduj pozytywną historię kredytową

Zbuduj pozytywną historię kredytową! Dowiedz się czym jest, dlaczego jest aż taka ważna i jak ją zbudować

Next Article
Kleopatra Patty Jenkins

Patty Jenkins nie wyreżyseruje filmu o Kleopatrze z Gal Gadot. Kto ją zastąpi?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share