Premiery CANAL+: “Joe Bell”. Mark Wahlberg w zaskakującym, dramatycznym wcieleniu

Joe Bell Premiera
Joe Bell Premiera filmu na VOD / Foto Prime: Roadside Attractions, Endeavor Content, Nine Stories Productions, Rhea

Jedną z nowości tego tygodnia w serwisie streamingowym Premiery CANAL+ był amerykański dramat obyczajowy “Joe Bell”, z Markiem Wahlbergiem w zaskakującym aktorskim wcieleniu. Gwiazdor typowo “twardzielskiego” kina oraz filmów jak “Sztanga i cash” występuje tu jako ojciec, który organizuje marsz przeciwko przemocy wobec osobom LGBTQ.

Joe Bell Premiera VOD poruszającego filmu z Markiem Wahlbergiem

Dramat “Joe Bell” (tytuł alternatywny “Good Joe Bell”) miał swoją światową premierę we wrześniu ubiegłego roku podczas Festiwalu Filmowego w Toronto, a w Polsce zadebiutował od razu w dystrybucji VOD. Ukazał się nie tylko na platformie streamingowej CANAL+, ale też na iTunes Store, w PLAYERZE czy na PLAY NOW. Scenariusz “Joego Bella” przygotowali Diana Ossana i Larry McMurtry. Lata temu duet zdobył Oscara za skrypt do filmu “Tajemnica Brokeback Mountain”.

Mark Wahlberg występuje w filmie jako tytułowy Joe. Pochodzący z Oregonu mężczyzna jest ojcem nastoletniego Jadina (Reid Miller), który jest gejem i padł ofiarą prześladowania ze strony szkolnych rówieśników. Joe postanawia rozpocząć marsz przez Stany Zjednoczone – zanim dotrze pieszo do Nowego Jorku, chce podnieść świadomość społeczną, jak dużym problemem jest bullying i przemoc wobec osób LGBTQ.

Historia oparta jest na autentycznych wydarzeniach, a jej finał przynosi duże zaskoczenie i wyciska łzy. Intymny i poruszający obraz wyreżyserował Reinaldo Marcus Green – twórca serialu “Top Boy” oraz filmu “King Richard: Zwycięska rodzina”.

Joe Bell Premiera dramatu z Wahlbergiem – zwiastun

Previous Article
Peacemaker zwiastun

"Peacemaker" - oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu HBO Max. John Cena robi zadymę

Next Article
Nope Jordan Peele

Jordan Peele ukończył zdjęcia do swojego nowego filmu, "Nope"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share