“Matrix Zmartwychwstania”: Matt McColm ponownie jako Agent Thompson?

Matrix Zmartwychwstania Matt McColm powraca w roli morderczego Agenta Thompsona?
Matrix Zmartwychwstania Matt McColm
Matrix Zmartwychwstania Matt McColm powraca w roli Agenta Thompsona? / Foto Prime: Village Roadshow, Warner Bros., Silver Pictures

“Matrix Zmartwychwstania” to bez cienia wątpliwości najgoręcej oczekiwana premiera filmowa tego miesiąca. Wiadomo, że w swoich kultowych rolach wracają w “czwórce” Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Czy nowa zapowiedź wideo filmu zdradziła też tytułową “rezurekcję” innej postaci z serii?

Matrix Zmartwychwstania Matt McColm powraca jako morderczy Agent?

Studio Warner Bros. podzieliło się na YouTubie nostalgicznym klipem o tytule “Déjà Vu”, w którym zawarto sceny retrospekcji z poprzednich “Matriksów”, a także nowe materiały wideo. W jednej z nowych sekwencji widzimy policjanta, który przechodzi transformację i zamienia się w jednego z Agentów.

W uniwersum stworzonym przez siostry Wachowskie Agenci są ochroniarzami, strzegącymi komputerowego świata wewnątrz Matriksa. Ich zadaniem jest wytropienie i eliminacja wrogów. Najbardziej prominentnego Agenta – Smitha – grał w przeszłości Hugo Weaving. Aktor nie pojawi się jednak w “Matriksie 4”. W nowym klipie od Warnera pojawia się za to “tajniak” łudząco podobny do Thompsona.

Matrix Zmartwychwstania Matt McColm
Matrix Zmartwychwstania Matt McColm jako Agent Thompson w nowym teaserze? / Foto Prime: Village Roadshow, Warner Bros., Venus Castina
Matrix Zmartwychwstania Matt McColm
Matt McColm jako Thompson w filmie Matrix 2 z 2003 roku / Foto Prime: Village Roadshow, Warner Bros., Silver Pictures

Matt McColm – gwiazdor kina akcji klasy “B”. Czy zagrał w filmie Matrix Zmartwychwstania?

Matt McColm zagrał postać Agenta Thompsona w filmie “Matrix Reaktywacja” z 2003 roku. To on stoczył śmiertelny pojedynek z Trinity (Moss). Postać z nowego teasera przypomina McColma – jest kolosem o kwadratowej szczęce i aparycji gwiazdora kina akcji. Na razie nie potwierdzono, że Thompson będzie jednym z bohaterów “Zmartwychwstania”. W bazie IMDb można doszukać się informacji, że w sequelu zagrał Daniel Bernhardt, wracający jako Agent Johnson. To nie jego widzimy jednak w nowym klipie.

Matt McColm rozpoczynał karierę jako kaskader, a w latach 90. był gwiazdorem kina akcji klasy “B” (zagrał m.in. w “Czerwonym skorpionie 2” oraz “Tajnej przesyłce”). Imponował rozwiniętą muskulaturą i perfekcyjną znajomością sztuk walki. Po roli głównej w serialu telewizyjnym “Nocny człowiek” (liczącym dwa sezony) dostał angaż do sequela “Matriksa”. Niestety, pomimo ekspozycji w hitowym blockbusterze nie zrobił potem oszałamiającej kariery.

W filmie “Matrix Zmartwychwstania” grają m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Christina Ricci i Brian J. Smith.

Previous Article
Peaky Blinders Tom Hardy

Tom Hardy ponownie jako Alfie w serialu "Peaky Blinders" (WIDEO)

Next Article
Coming out Coltona

Premiera Netfliksa: serial dokumentalny "Coming out Coltona"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share