Reżyser “Hellbound” planuje realizację “Zombie expressu 3”. To ma być film “duchowo” bliski jedynce

Zombie express 3
Zombie express 3 – reżyser “jedynki” potwierdza, że film powstanie / Foto Prime: Next Entertainment World, RedPeter Film

Niedawno informowaliśmy o amerykańskim remake’u filmu grozy “Zombie express”. Okazuje się, że jednocześnie trwają rozmowy na temat trzeciej odsłony tej serii. Kolejny horror akcji o żywych trupach chce przygotować reżyser “jedynki”, Sang-ho Yeon. W ostatnich dniach wsławił się on jako twórca serialu “Hellbound”, który dostępny jest na Netfliksie.

Zombie express 3 – Sang-ho Yeon potwierdza, że film powstanie

“Hellbound” to kolejny, po “Squid Game”, południowokoreański serial, który bije rekordy popularności w serwisie Netflix. Wkrótce po premierze został on przebojem w 80 krajach świata, zajmując wysokie miejsca w notowaniach Top 10 najpopularniejszych produkcji giganta VOD. Z tej przyczyny redaktorzy portalu “Variety” zapytali Sang-ho Yeona o inne szykowane projekty.

Okazuje się, że 43-latek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o serię “Zombie express”. Yeon nakręcił pierwszą odsłonę cyklu z 2016 roku oraz późniejszy sequel, “Zombie express 2: Półwysep”. Reżyser podpisał umowę z firmą dystrybucją Next Entertainment World i uważa, że najlepszą opcją byłoby nakręcenie nowego filmu pełnometrażowego – nie serialu. Jest też pewien, że “Zombie express 3” będzie “duchowo” bliższy “jedynce”, a nie “Półwyspowi” (który zebrał słabsze recenzje krytyków).

Yeon nie chce, by trzecia część “Zombie expressu” kontynuowała wątek postapokalipsy i nie chce, by film miał charakter kina akcji, pełnego pościgów samochodowych i scen walki. Zależy mu na klimacie i opresyjnym miejscu akcji – to właśnie wyróżniało pierwszą odsłonę serii.

Według Yeona oryginalny plan kontynuacji był taki, by powstała trylogia. Teraz artysta chce spełnić swój cel. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do sequela. Koreańczyk nie kryje, że pracuje nad kilkoma projektami jednocześnie, a “Zombie express 3” nie jest jego priorytetem. Możliwe zresztą, że będzie maczał palce przy drugim sezonie “Hellbound”.

Previous Article
Hellbound rekord popularności

Znamy tytuł nowego, najpopularniejszego serialu Netfliksa - to "Hellbound". Kolejny koreański hit

Next Article
Enola Holmes 2 Henry Cavill

Henry Cavill zakończył pracę na planie zdjęciowym "Enoli Holmes 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share