“Around the World in 80 Days”: David Tennant objedzie i opłynie świat w 80 dni – zwiastun

W 80 dni dookoła świata zwiastun
W 80 dni dookoła świata zwiastun / Foto Prime: PBS Masterpiecie, Federation Entert., France Télévisions, RAI Radiotelevisione Italiana, Seven West

Stacja telewizyjna PBS udostępniła w sieci zwiastun swojego nadchodzącego serialu – “Around the World in 80 Days”. Produkcja z Davidem Tennantem w roli głównej stanowi adaptację klasycznej powieści Juliusza Verne’a.

W 80 dni dookoła świata Zwiastun serialu

Tennant występuje w serialu jako Phileas Fogg – dżentelmen z Anglii, który jest przy okazji zapalonym miłośnikiem przygód. Poznajemy towarzyszkę Phileasa – dziennikarkę Abigail Fix (w tej roli znana z “The Crown” Leonie Benesch). Kobieta przyłącza się do bohatera w jego podróży przez cały świat. Chce relacjonować jego przeżycia. Phileas narzuca sobie ambitny cel: w ciągu niespełna trzech miesięcy objedzie i opłynie kulę ziemską, a następnie wróci do Anglii.

Serialowa adaptacja “W 80 dni dookoła świata” została przygotowana przez Caleba Ransona, a w obsadzie znajdują się też Ibrahim Koma, Peter Sullivan, Anthony Flanagan, Shivaani Ghai, Evan Hengst, David Sherwood, Charlie Hamblett i Sven Ruygrok. W pracach nad projektem uczestniczyło też BBC.

Francusko-niemiecko-włoska produkcja liczy sobie osiem odcinków, z których pierwszy zostanie wyemitowany już 2 stycznia 2022 roku. Premiera odbędzie się na łamach Masterpiece PBS.

W 80 dni dookoła świata Zwiastun – wideo

Previous Article
Martwe zło 4 Bruce Campbell

Wersja robocza "Evil Dead Rise" jest "mroczna" i imponująca. Bruce Campbell opowiada o filmie

Next Article
Susza premiera filmu

Nadchodząca premiera VOD: kryminał "Susza" z Ericiem Baną. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share