Wersja robocza “Evil Dead Rise” jest “mroczna” i imponująca. Bruce Campbell opowiada o filmie

Martwe zło 4 Bruce Campbell
Martwe zło 4 Bruce Campbell opowiada o nowej odsłonie serii / Foto AZN: Kadr z filmu “Martwe zło” (1981); New Line Cinema, Renaissance Pictures

Już w przyszłym roku na platformie HBO Max ukaże się film “Evil Dead Rise” – nieoficjalnie znany jako “Martwe zło 4”. Nowa część kultowej serii horrorów będzie jej pierwszą odsłoną od blisko dziesięciu lat. Według Bruce’a Campbella wersja robocza filmu jest imponująca, a finalny produkt będzie mroczny i mocny.

Martwe zło 4 Bruce Campbell opowiada o filmie

Zdjęcia do filmu zostały oficjalnie ukończone i ukaże się on w 2022 roku – na razie nie podano konkretnej daty. Bruce Campbell – który w wielu wcześniejszych częściach “Martwego zła” grał Asha Williamsa – był jednym z producentów “Evil Dead Rise”. Niedawno gwiazdor rozmawiał z dziennikarzem serwisu BlairWitch.de. Oto co miał do powiedzenia o projekcie:

— Film będzie mroczny, potraktowaliśmy go całkiem na poważnie. Spodziewajcie się dobrych, silnych kreacji aktorskich. Jedną z bohaterek jest samotna matka, która będzie miała do czynienia z księgą umarłych. Większość filmu osnuto wokół tej książki… Postacie próbują pozbyć się jej, zakopać ją lub zniszczyć – ale nie są w stanie. Księga będzie miała znaczący wpływ na życie grupy bohaterów.

Campbell pochwalił Lee Cronina – reżysera “Evil Dead Rise” – nazywając go “poważnym” artystą. Według aktora Cronin postawił na gęstą atmosferę, a od studia otrzymał “swobodę kreatywną i reżyserską”.

“Widzieliśmy już roboczą wersję filmu. Ma w sobie wszystkie elementy, których potrzebowaliśmy, ale musi zostać przemontowany”, dodaje Campbell.

Martwe zło 4 – wersja robocza gotowa, czekamy na premierę

Aktor zapowiedział też, że “Evil Dead Rise” to mroczny horror:

— Występująca w nim rodzina pod koniec filmu nie jest już taka sama. Została wypatroszona, zniszczona. Bohaterowie zostają opętani – bracia, siostry, synowie, córki. Ciężko jest zabić opętane rodzeństwo.

W filmie “Evil Dead Rise” występują Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Morgan Davies, Gabrielle Echols, Nell Fisher i Mia Challis.

Previous Article
After Ocal mnie gdzie obejrzeć

Premiery CANAL+: "After. Ocal mnie". Najgorętszy film roku już na VOD

Next Article
W 80 dni dookoła świata zwiastun

"Around the World in 80 Days": David Tennant objedzie i opłynie świat w 80 dni - zwiastun

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share