“Wiedźmin” – oficjalny zwiastun sezonu 2.

Wiedźmin Sezon 2 Zwiastun – wygląda na to, że w nowych odcinkach hitowego serialu Netfliksa Geralt z Rivii będzie miał ręce pełne roboty. Kiedy premiera?
Wiedźmin sezon 2 zwiastun
Wiedźmin sezon 2 zwiastun / Foto AZN: Netflix, Cinesite, Hivemind

Mamy to: zwiastun 2. sezonu serialu “Wiedźmin” właśnie pojawił się na YouTubie. Nie brakuje w nim scen bitewnych z udziałem Henry’ego Cavilla, epickich efektów specjalnych oraz przede wszystkim rozmachu – widać gołym okiem, że Netflix wyłożył na produkcję “The Witchera” krocie.

Wiedźmin Sezon 2 Zwiastun – Henry Cavill powraca w roli Geralta

Trwający dwie i pół minuty trailer dostępny jest na youtube’owym kanale “The Witcher Netflix“, który jest autoryzowany przez giganta VOD. Zwiastun stanowi pełne spojrzenie na świat magii, potworów i szaleństwa, jaki doskonale zna tytułowy Geralt z Rivii. Fabularnie nowe odcinki niezwykle popularnego serialu mogą okazać się jeszcze bardziej epickie niż te dotychczasowe.

Geralt weźmie udział w wojnie z udziałem żołnierzy Cesarstwa Nilfgaardu, a Ciri przejdzie trening wiedźmina. Dużo uwagi w sezonie 2. poświęcono też postaci Jaskiera (w tej roli Joey Batey).

Drugi sezon “Wiedźmina” wjedzie na platformę Netflix za mniej niż dwa miesiące – 17 grudnia. W serialu występują Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra.

W przyszłym roku na Netfliksie premierę zaliczy serial pokrewny – “Wiedźmin: Rodowód krwi”, również osadzony w świecie znanym z książek Andrzej Sapkowskiego.

Wiedźmin Sezon 2 Zwiastun – wideo

Previous Article
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 recenzja

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2” – recenzja. Postmodernistyczna zabawa gatunkiem

Next Article
Fast Charlie Pierce Brosnan

Pierce Brosnan w filmie "Fast Charlie". Zagra płatnego zabójcę na ścieżce zemsty

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share