Reklama

Christina Ricci wystąpi w cyberpunkowym filmie sci-fi “The Dresden Sun”

The Dresden Sun Christina Ricci
The Dresden Sun Christina Ricci w obsadzie filmu sci-fi / Foto Prime: Wikimedia Commons

Christina Ricci (“Ucieczka z domu obłąkanych”, “Z: Początki wszystkiego”) wystąpi w niezależnej produkcji o tematyce cyberpunkowej, “The Dresden Sun”. Zagra panią doktor, która inwestuje w kosmiczne technologie.

The Dresden Sun Christina Ricci w kolejnym filmie fantastycznonaukowym

Słynna ekranowa Wednesday Addams dołączyła do obsady offowego filmu “The Dresden Sun”. Będzie on cyberpunkową opowieścią science-fiction – co ciekawe aktorka dopiero co wystąpiła w wyczekiwanym projekcie “Matrix Zmartwychwstania”, o podobnej tematyce.

Christina Ricci zagra w “The Dresden Sun” rolę drugoplanową. W obsadzie znajdują się też Terry Maratos i Samantha Win. W filmie zostanie opowiedzianych kilka historii, które dzieją się w przyszłości. Jednym z bohaterów będzie najemnik o traumatycznej przeszłości, próbujący wykraść tzw. “sferę” od pewnej wpływowej korporacji.

Ricci otrzymała angaż do roli doktor Dresden Corliss – kobiety inwestującej w kosmiczne technologie, która jest pogrążona w depresji z powodu śmierci ukochanej osoby. Obraz reżyseruje Michael Ryan – twórca niezależnego thrillera science-fiction “Interpreters”.

Niedawno Christina Ricci wystąpiła też w serialu stacji Showtime “Yellowjackets”, opowiadającym o katastrofie lotniczej i narodzinach kanibalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Ray Donovan film

"Ray Donovan" - zwiastun filmu na bazie hitowego serialu kryminalnego

Next Article
Slingshot Casey Affleck

Casey Affleck wyruszy w kosmos i popadnie w paranoję. Ujawniono obsadę nowego filmu sci-fi

Related Posts
Total
1
Share