Zwiastun serialu “Bel-Air”, produkowanego przez Willa Smitha. To NIE będzie sitcom

Bel-Air zwiastun
Bel-Air zwiastun / Foto Prime: Peacock, Universal TV, Westbrook Studios

Serwis streamingowy Peacock udostępnił w sieci pierwszy zwiastun serialu “Bel-Air”, produkowanego przez Willa Smitha. Twórcy postanowili zaskoczyć zainteresowanych – nie będzie to sitcom, a serial obyczajowy. Oryginał z udziałem Smitha (“Bajer z Bel-Air”) miał konwencję klasycznego, komediowego tasiemca.

Bel-Air Zwiastun – zupełnie nowe spojrzenie na znaną historię

W oryginale – nadawanym przez stację NBC od 1990 do ’96 roku – Will Smith grał nastoletniego Willa, który zamieszkuje ze swoją rodziną w tytułowym Bel-Air, w słonecznej Kalifornii. Między nim a członkami rodziny stale dochodziło do nieporozumień przez styl bycia chłopaka. W serialu grali też Alfonso Ribeiro i James Avery.

“Bel-Air” to “mroczny” reboot tego klasycznego formatu. Produkcja ukaże się w 2022 roku na platformie VOD Peacock, a już teraz dostępny do obejrzenia jest pierwszy zwiastun – na razie w formie krótkiego teasera. Fabuła będzie podobna: nastolatek imieniem Will przybywa z Filadelfii prosto do kalifornijskiej willi. Chłopak o trudnym charakterze szuka swojego miejsca w zupełnie nowym środowisku. Serial nie będzie sitcomem, a dramatem telewizyjnym. Każdy odcinek ma trwać około godzinę.

Twórcy zapowiadają, że za pośrednictwem serialu toczone będą “rozmowy na ciężkie tematy” (jak rasizm). Will Smith jest producentem wykonawczym oraz narratorem nowego “Bel-Air”. Rolę główną powierzono debiutantowi – Jabariemu Banksowi. W zwiastunie widzimy głównego bohatera, który wpada do basenu, a na jego dnie znajduje swój tron i swoje własne królestwo.

W serialu grają też Adrian Holmes, Cameron Wong, Olly Sholotan, Coco Jones, Carl Gilliard, Cheryl Francis Harrington i Cassandra Freeman.

Bel-Air Zwiastun – wideo

Previous Article
Slingshot Casey Affleck

Casey Affleck wyruszy w kosmos i popadnie w paranoję. Ujawniono obsadę nowego filmu sci-fi

Next Article
Nolly Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter w nowym serialu ITV - zagra gwiazdę opery mydlanej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share