Casey Affleck wyruszy w kosmos i popadnie w paranoję. Ujawniono obsadę nowego filmu sci-fi

Slingshot Casey Affleck
Slingshot Casey Affleck w nowym filmie sci-fi / Foto Prime: Wikimedia Commons

Casey Affleck wystąpi w roli astronauty na skraju paranoi. 46-letni zdobywca Oscara otrzymał angaż do filmu fantastycznonaukowego “Slingshot”, który opowie o misji kosmicznej skazanej na porażkę. U boku aktora pojawi się m.in. Laurence Fishburne.

Slingshot Casey Affleck w roli astronauty w tarapatach

Właśnie ujawniono gwiazdorską obsadę filmu “Slingshot’. W thrillerze science-fiction zagrają: Casey Affleck (“Każdy twój oddech”), Laurence Fishburne (“The School for Good and Evil”) oraz Emily Beecham (“Cruella”, “Zakochany Berlin”).

Głównym bohaterem będzie astronauta, który wyrusza w podróż kosmiczną. Nie będzie ona łatwa, a mężczyzna powoli popada w paranoję. Załoga zmierza w kierunku Tytana – największego księżyca Saturna, który ma wiele wspólnego z ziemską atmosferą. Niestety, sporo wskazuje na to, że misja będzie miała katastrofalne konsekwencje.

Rolę przodującą zagra Casey Affleck. Prace na planie filmowym ruszają 1 grudnia tego roku w Budapeszcie. Widowisko wyreżyseruje Mikael Håfström na podstawie scenariusza autorstwa R. Scotta Adamsa i Nathana Parkera. W realizację zaangażowano studio, które wcześniej wyprodukowało “Hancocka”.

W obsadzie znajdują się też pochodzący z Izraela Tomer Capon (serial “The Boys”) oraz David Morrissey (“The Walking Dead”).

Previous Article
The Dresden Sun Christina Ricci

Christina Ricci wystąpi w cyberpunkowym filmie sci-fi "The Dresden Sun"

Next Article
Bel-Air zwiastun

Zwiastun serialu "Bel-Air", produkowanego przez Willa Smitha. To NIE będzie sitcom

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share