Joey Morgan nie żyje. Zmarł młody aktor znany m.in. z “Łowców zombie”

Joey Morgan nie żyje
Joey Morgan nie żyje / Foto Prime Movies: IMDb.com; Paramount, Broken Road Prod.

Joey Morgan nie żyje. W wieku zaledwie dwudziestu ośmiu lat zmarł amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który współpracował między innymi z Christopherem Landonem i Zoey Deutch. “Inteligentny”, “utalentowany”, “wyjątkowy” – tak wspominają go przedstawiciele showbiznesu.

Joey Morgan zmarł w wieku 28 lat. Mówili o nim: “niezwykle utalentowany aktor”

Nie żyje Joey Morgan. Pochodzący z Chicago w stanie Illinois aktor debiutował rolą Augiego Fostera w komedii grozy “Łowcy zombie”, gdzie partnerowali mu Patrick Schwarzenegger i Cloris Leachman. To właśnie z kreacją młodego skauta, który bierze udział w apokalipsie żywych trupów, był najbardziej kojarzony.

Morgan zmarł w wieku 28 lat. Na razie przyczyna śmierci nie została ustalona. Młody mężczyzna odszedł w niedzielę, 21 listopada, co wkrótce potem potwierdzili jego byli współpracownicy. Starszym bratem Joeya był aktor Trevor Morgan (“Szósty zmysł”, “Patriota”).

Christopher Landon, który wyreżyserował “Łowców zombie”, tak wspomina zmarłego:

— Joey Morgan pojawił się w moim życiu blisko dziewięć lat temu, kiedy tworzyłem “Łowców…”. Był cichy, zabawny, inteligentny i rozważny. Kiedy na planie padał klaps, Joey był wręcz magnetyzujący. Informacje o jego śmierci łamią moje serce. Jestem dumny, że mogłem go znać.

Joey Morgan nie żyje

W 2017 r. ukazał się komediodramat z udziałem Morgana, “Flower” (w obsadzie Zoey Deutch i Kathryn Hahn). Obraz pokazano na Tribeca Film Festival, gdzie Morgan został uznany za jednego z dziewięciu najlepszych młodych aktorów (w kategorii przełomowa rola). Później widzieliśmy go m.in. w filmie Netfliksa “Sierra Burgess jest przegrywem”, a ostatni pełny metraż z jego udziałem to komedia science-fiction “Max Reload and the Nether Blasters”.

Joey Morgan wystąpił też w serialach “Critters: A New Binge” oraz “Chicago Med”. Zoey Deutch pożegnała się z aktorem w swoim poście na Instagramie, gdzie napisała: “Spoczywaj w pokoju, Joey. Byłeś niezwykle miły i utalentowany; byłeś wyjątkowym człowiekiem. Kochamy cię.”

Previous Article
Mj Rodriguez

Mj Rodriguez marzy o współpracy ze Scarlett Johansson: "Mogłybyśmy dużo się od siebie nauczyć"

Next Article
Ostatni pojedynek Box-office

Ridley Scott o porażce finansowej "Ostatniego pojedynku": "To wina milenialsów!"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share