Ana De Armas w spin-offie “Johna Wicka”? Aktorka prawdopodobnie zagra w filmie “Ballerina”

Ana De Armas (“Nie czas umierać”) prawdopodobnie wystąpi w filmie akcji “Ballerina”. Będzie on spin-offem serii “John Wick” z Keanu Reevesem.
Ballerina Ana De Armas
Ballerina Ana De Armas w obsadzie filmu? / Foto AZN: Wikimedia Commons

Ana De Armas negocjuje warunki współpracy przy filmie “Ballerina”, który w zamyśle miałby stanowić spin-off serii “John Wick”. Na targach American Film Market projekt zostanie przedstawiony firmom dystrybutorskim.

Ballerina Ana De Armas jako elitarna zabójczyni?

Fabuła “Balleriny” brzmi znajomo: Ana De Armas miałaby zagrać w filmie młodą płatną zabójczynię, która szuka zemsty na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej rodziny. W “Johnie Wicku 3” z 2019 roku pojawił się wątek szkoły tanecznej, w której trenowane są przyszłe morderczynie na zlecenie. Jako choreografka baletowa wystąpiła w tej części Tiler Peck.

Film “Ballerina” wyreżyseruje Len Wiseman – najbardziej kojarzony z pracy przy “Lucyferze”, “Pamięci absolutnej” (2012) i serii “Underworld”. Scenariusz widowiska napisał Shay Hatten, który jest autorem fabuły tegorocznej “Armii umarłych” Zacka Snydera.

W Hollywood krążą plotki, że z projektem “Ballerina” związani będą też Keanu Reeves i Anjelica Huston – obsadzeni w rolach cameo. Informacje nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone.

Ana De Armas pojawia się na ekranie od 2005 roku, ale jej kariera eksplodowała dopiero dwa lata temu po znakomicie ocenionym występie w komedii kryminalnej “Na noże”. Za kreację pielęgniarki uwikłanej w samobójstwo znanego pisarza aktorka była nominowana do Złotego Globu, a wywalczyła statuetkę Saturna. Pochodząca z Kuby 33-latka pojawiła się też w filmie sensacyjnym “Nie czas umierać” jako agentka CIA.

Previous Article
Ty jesteś następna przedpremiera

Horror "Ty jesteś następna" - pokaz przedpremierowy w wieczór halloween

Next Article
Jeepers Creepers: Reborn zwiastun

"Jeepers Creepers: Reborn" - krótki zwiastun nowego filmu z serii "Smakosz"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share