Petycja: fani musicalu “Wicked” żądają, by James Corden trzymał się z daleka od filmowej adaptacji

James Corden Petycja
James Corden na pewno nie wystąpi w musicalu “Wicked”. Dlaczego? / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

To musiało zaboleć. W sieci pojawiła się petycja, z której wynika, że fani słynnego musicalu “Wicked” kategorycznie nie chcą Jamesa Cordena w jego filmowej adaptacji. Miłośnicy sztuki domagają się, by aktor i celebryta nie otrzymał roli w filmie.

James Corden może zapomnieć o występie w musicalu Wicked

Niedawno informowaliśmy, że w ekranizacji “Wicked” zagra m.in. wokalistka Ariana Grande. James Corden w przeszłości pojawił się w kilku musicalach: był Bustopherem Jonesem w “Kotach” Toma Hoopera oraz Piekarzem w “Tajemnicach lasu”. Miał też rolę w nowej wersji “Kopciuszka”, z Camilą Cabello i Idiną Menzel.

Jego kreację w “Kotach” nagrodzono Złotą Maliną i sam film również spotkał się z wielce krytycznymi opiniami. Ponoć sam Andrew Lloyd Webber – twórca musicalu – dosłownie błagał producentów, by wycięli sceny z udziałem Cordena z filmu. Kiepsko przyjęto też rolę aktora w filmie muzycznym “Bal” Ryana Murphy’ego – według Richarda Lawsona z “Vanity Fair” był to jeden z najgorszych ekranowych występów XXI wieku.

Nic więc dziwnego, że miłośnicy musicalu “Wicked” nie chcą, by Corden został zaangażowany do prac nad filmem o tym samym tytule. Petycja na stronie Change.org zebrała już niemal wszystkie z 35 tys. oczekiwanych podpisów.

Założyciel petycji argumentuje: “James Corden nie jest w odpowiedniej formie, by wystąpić w ‘Wicked’. Powinien trzymać się z dala od planu.”

“Wicked” będzie ekranizacją broadwayowskiej sztuki o tym samym tytule, która nawiązywała z kolei do kultowego “Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. W scenicznej wersji przedstawiono alternatywną wersję zdarzeń z udziałem Dorotki i jej nowopoznanych przyjaciół: mieszkańcy tytułowej osady świętują z okazji śmierci Złej Czarownicy z Zachodu. Później akcja przenosi się w przeszłość: poznajemy, dlaczego okrutna wiedźma zeszła na ścieżkę zła.

Film wyreżyseruje Jon M. Chu.

Previous Article
365 dni 2 plakat

"365 dni 2": Michele Morrone na gorącym plakacie filmu

Next Article
Dwayne Johnson Vin Diesel konflikt

Vin Diesel chce, by Dwayne Johnson zagrał w "Szybkich i wściekłych 10": "Musisz spełnić swoje przeznaczenie"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share