Anthony Mackie pustynnym wojownikiem w filmie “Desert Warrior”

Desert Warrior Anthony Mackie
Desert Warrior Anthony Mackie jako pustynny wojownik / Foto Prime: Wikimedia Commons

Anthony Mackie (“Avengers: Koniec gry”, “Altered Carbon”) dołączył do obsady filmu “Desert Warrior”. Będzie to widowiskowa produkcja osadzona w Arabii czasów VII wieku. Mackie otrzymał angaż do roli mężnego głównego bohatera.

Desert Warrior Anthony Mackie jako pustynny wojownik

Film “Desert Warrior” zapowiadany jest jako epickie dzieło naszpikowane scenami akcji. Rzecz dzieje się w Arabii, w okolicy siódmego wieku. Kraj podzielony jest na różne plemienia, które ze sobą rywalizują i wiecznie nawiązują konflikty. Niejaki Kisra uchodzi za bezwzględnego i brutalnego władcę. Kiedy księżniczka Hind odrzuca jego względy i nie chce zostać jego kochanką, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Z pomocą uciekinierce przyjdzie pustynny bandyta – w tej roli Anthony Mackie.

W widowiskowej produkcji wystąpią też Ben Kingsley (jako król), Sharlto Copley, Aiysha Hart, Ghassan Massoud, Sami Bouajila, Lamis Ammar i Géza Röhrig. Materiały realizowane są w północno-zachodniej Arabii Saudyjskiej – w miastach Tabuk oraz Neom.

“Desert Warrior” jest reżyserowany przez Brytyjczyka Ruperta Wyatta – twórcę “Genezy planety małp” – który przygotował też scenariusz filmu. W produkcję zaangażowano bliskowschodnią wytwórnię MBC Studios.

Previous Article
Elvis zapowiedź filmu

"Elvis": zapowiedź wideo nowego filmu o życiu króla rock and rolla. Reżyseruje Baz Luhrmann

Next Article
Dwayne Johnson jako James Bond

Dwayne Johnson: "Muszę zostać następnym Jamesem Bondem"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share