“Spider-Man: Bez drogi do domu” – czy w filmie wystąpią trzej odtwórcy tytułowej roli, Holland, Garfield i Maguire?

Spider-Man: Bez drogi do domu Tobey Maguire
Spider-Man: Bez drogi do domu Tobey Maguire u boku Toma Hollanda… w tej samej roli? / Foto Prime Movies: Sony Pictures, Columbia, Marvel Studios, Marvel Enterprises

Do sieci wyciekły zdjęcia domniemanie pochodzące z planu filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu”. Jeśli wierzyć plotkom w nowej części dochodowej serii może pojawić się aż trzech odtwórców roli tytułowej – będą to Tom Holland, Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Spider-Man: Bez drogi do domu Tobey Maguire u boku Toma Hollanda… w tej samej roli?

Na wspólnym zdjęciu widzimy trzech aktorów, którzy wcielali się w postać Petera Parkera alias Człowieka-Pająka. Są to: Tom Holland (“Spider-Man: Homecoming”, “Daleko od domu”) Andrew Garfield (“Niesamowity Spider-Man”, cz. 1–2) oraz Tobey Maguire (trylogia Sama Raimiego).

Bohaterowie stoją na statku wycieczkowym późną nocą – wszyscy w charakterystycznym, czerwono-niebieskim kostiumie. Na portalach plotkarskich pojawiło się też drugie, niewyraźne zdjęcie. To scena kręcona wewnątrz mieszkania, przy wspólnym stole. Obok Toma Hollanda widzimy Jona Favreau (Harold “Happy” Hogan), Charliego Coksa (Matt Murdock/Daredevil) oraz Marissę Tomei (May Parker – ciotka Petera).

Na chwilę obecną informacje o powrocie Maguire’a i Garfielda do roli Spider-Mana nie zostały oficjalnie potwierdzone przez studio Marvela. Drugi z aktorów często powtarzał zresztą, że “pajęczy” rozdział w swojej karierze uważa za zakończony. Czy celowo kłamał? Tego dowiemy się już wkrótce: 17 grudnia tego roku “Spider-Man: Bez drogi do domu” zadebiutuje na ekranach polskich kin. Film wyreżyserował Jon Watts.

Previous Article
Squid Game sezon 2

"Squid Game", sezon 2. - Netflix potwierdza, że powstaną kolejne odcinki serialu

Next Article
Tom Hardy i Channing Tatum

Tom Hardy i Channing Tatum z misją w Afganistanie. Powstaje nowy film wojenny studia Universal

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share