Plejada gwiazd w serialu o skutkach zmian klimatu: w obsadzie m.in. Maguire i Cotillard

Rośnie obsada serialu Apple TV+ “Extrapolations”, o skutkach zmian klimatu. Ekipę aktorów zasilą m.in. Tobey Maguire i Marion Cotillard.
Extrapolations Tobey Maguire
Extrapolations Tobey Maguire i Marion Cotillard w obsadzie serialu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Rośnie obsada nowego serialu Apple TV+ o tytule “Extrapolations”. Niedawno twórcom udało się zaprosić do współpracy ikonę ekranu, Meryl Streep. Teraz z projektem wiązane są nowe, duże nazwiska: m.in. Tobey Maguire i Marion Cotillard.

Extrapolations Tobey Maguire i Marion Cotillard w obsadzie serialu

Serial “Extrapolations” opowie o skutkach zaburzeń systemu klimatu. Jego bohaterami są “pełni obaw, ale też nadziei ludzie”, którzy chcą powstrzymać zmiany klimatyczne, zanim będzie za późno. Do Meryl Streep dołączyli właśnie kolejni aktorzy: Tobey Maguire (“Bogaci i rozpustni”), Marion Cotillard (“Annette”), Forest Whitaker (“Czarna Pantera”) oraz Eiza González (“Baby Driver”, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”).

Wiadomo, że produkcja Apple TV+ będzie liczyła osiem odcinków. W serialu zmiany klimatu na naszej planecie będą przyczyną perturbacji w życiu prywatnym bohaterów – będą miały wpływ na ich pracę, kontakty rodzinne i romanse. W obsadzie znajdują się też Kit Harrington, Sienna Miller, David Schwimmer, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, Tahar Rahim i Adarsh Gourav. Harrington zagra w “Extrapolations” Nicholasa Biltona – prezesa firmy będącej gigantem przemysłowym. Miller pojawi się jako biolożka morska Rebecca Shearer.

Serial przygotuje Scott Z. Burns. Ważną pozycją w jego dorobku jest thriller “Contagion – Epidemia strachu”, o groźnej pandemii. W dobie rozprzestrzeniającego się koronawirusa film z 2011 roku zyskał dużą popularność i został uznany za proroczy.

Previous Article
Buzz Astral zwiastun

ZWIASTUN: "Buzz Astral" przemawia głosem Chrisa Evansa

Next Article
Firebrand Jude Law

Jude Law w filmie historycznym o Henryku VIII. Zagra angielskiego króla

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share