Ariana Grande jako Glinda, Dobra Czarownica z Południa w musicalu “Wicked”

Wicked Ariana Grande
Wicked Ariana Grande dołącza do obsady filmu / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

To już pewne: Ariana Grande wystąpi jako Glinda, Dobra Czarownica z Południa w filmowej adaptacji musicalu “Wicked”. Obraz wyreżyseruje Jon M. Chu – twórca “Bajecznie bogatych Azjatów” i “Step Up 3D”.

Wicked Ariana Grande w roli czarownicy Glindy. Na pewno zaśpiewa przed kamerą

Ariana Grande wyznała, że właśnie spełniło się jej marzenie – “Wicked” to jeden z jej ulubionych musicali, a postać Glindy skrojona jest w sam raz dla niej. Na Instagramie artystka muzyczna zamieściła post potwierdzający jej udział w filmowej produkcji.

Ogłoszono też, że Cynthia Erivo pojawi się w filmie jako Elfaba. “Wicked” będzie ekranizacją broadwayowskiej sztuki o tym samym tytule, która nawiązywała z kolei do kultowego “Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. W scenicznej wersji przedstawiono alternatywną wersję zdarzeń z udziałem Dorotki i jej nowopoznanych przyjaciół: mieszkańcy tytułowej osady świętują z okazji śmierci Złej Czarownicy z Zachodu. Później akcja przenosi się w przeszłość: poznajemy, dlaczego okrutna wiedźma zeszła na ścieżkę zła.

Ariana Grande ma za sobą niemały dorobek aktorski: grała m.in. w serialach “Królowe krzyku” oraz “Victoria znaczy zwycięstwo”. Gościła też na deskach teatralnych, chociażby w sztuce “A Snow White Christmas” wystawianej przez Pasadena Playhouse. O tym, że chciałaby zagrać Glindę w przyszłości, zatweetowała dokładnie dziesięć lat temu, w grudniu 2011 roku. Jak widać marzenia się spełniają.

Previous Article
Shia LaBeouf Tamte dni tamte noce

To Shia LaBeouf miał zagrać Olivera w "Tamtych dniach, tamtych nocach". Dlaczego rolę przejął Armie Hammer?

Next Article
Hokus pokus 2 obsada

"Hokus pokus 2": znamy obsadę. Kto wystąpi w gorąco wyczekiwanym sequelu?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share