Mel Gibson w filmie o tajemniczym zaginięciu. Nostalgiczne kino w stylu lat 80.

Boys of Summer Mel Gibson
Boys of Summer Mel Gibson dołącza do obsady / Foto Prime Movies: Lionsgate, Benaroya Pictures

Mel Gibson dostał angaż do występu w filmie “Boys of Summer” – kinie z pogranicza fantastyki i przygody. Główną rolę otrzymał 14-letni Mason Thames, który zadebiutował niedawno w horrorze “The Black Phone” Scotta Derricksona.

Boys of Summer Mel Gibson dołącza do obsady filmu

Głównym bohaterem filmu “Boys of Summer” jest nastolatek, który przeżywa tragedię – jego najlepszy przyjaciel zostaje porwany w tajemniczych okolicznościach. Chłopiec podejrzewa, że za zniknięciem stoi nadnaturalna istota. Wierzy, że stwór poluje na lokalne dzieci. Z pomocą przychodzi podstarzały detektyw. Wkrótce duet odkrywa, że na wyspie grasuje wiedźma.

Postać rezolutnego chłopaka odegra w filmie Thames, a detektywem – jak nie trudno zgadnąć – będzie właśnie Mel Gibson. Zdjęcia do “Boys of Summer” ruszają już w grudniu, na terenie Wilmington w Karolinie Północnej. Scenariusz widowiska przygotowali Cornelius Uliano i Bryan Schulz. Reżyseruje David Henrie.

— Z historycznego punktu widzenia baśnie wykorzystywały postać potwora, by spersonifikować nasze najgłębsze obawy, ale też dać dzieciom siłę do przezwyciężania tych lęków. Dziś, bardziej niż kiedykolwiek dotąd, potrzebne są narracje, które inspirują młodych ludzi, by dzielnie stawiać czoła ciemności – wyjaśnia Henrie.

Według twórców “Boys of Summer” to film pełen nostalgicznego uroku i tęsknoty za czasami dzieciństwa. Za realizację projektu odpowiadają studia: Nickel City Pictures, Novo Media Group i Pastime Pictures.

Mel Gibson pojawił się niedawno w filmie akcji “Dangerous”, z udziałem Scotta Eastwooda i Famke Janssen. Właśnie zadebiutował on na platformach streamingowych w Stanach Zjednoczonych. O polskiej premierze nic na razie nie wiadomo.

Previous Article
Incal Taika Waititi

Taika Waititi podejmie się adaptacji komiksu "Incal" Jodorowsky'ego

Next Article
U nas w Filadelfii sezon 15

Sitcom "U nas w Filadelfii" wraca na ekrany. Znamy datę premiery 15. sezonu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share