Bożonarodzeniowy film od RuPaula – w obsadzie m.in. piosenkarka Kim Petras

The Bitch Who Stole Christmas RuPaul
The Bitch Who Stole Christmas RuPaul w świątecznej komedii VH1 / Foto Prime Movies: Kanał “RuPaul’s Drag Race” na YouTubie

Święta coraz bliżej – nic więc dziwnego, że media podchwyciły temat i zalewają nas informacjami o bożonarodzeniowych filmach. Niedawno wspominaliśmy o projekcie Hallmark Channel “The Christmas House 2”. Teraz okazuje się, że świąteczna atmosfera udzieliła się też RuPaulowi.

The Bitch Who Stole Christmas RuPaul w bożonarodzeniowej komedii

Gwiazdor amerykańskiej telewizji, prowadzący talent show “RuPaul’s Drag Race” (za który nagrodzono go jedenastoma nagrodami Emmy), wystąpił w nadchodzącym filmie o wymownym tytule “The Bitch Who Stole Christmas”. Obraz zostanie wyemitowany przez telewizję VH1 już za miesiąc, 2 grudnia.

Bohaterką świątecznej produkcji jest dziennikarka modowa (Krysta Rodriguez), pracująca dla wyzywającego i siejącego postrach szefa. Kobieta ma udać się do małej miasteczka, którego mieszkańcy mają obsesję na punkcie Bożego Narodzenia. Na miejscu poznaje grupę mało przyjaznych kur domowych, a także wpada na trop spisku, mającego raz na zawsze “zakończyć” święta. Dowiaduje się też o lokalnej scenie drag queens, które właśnie szykują się do zimowego konkursu vogue’owego.

W filmie – zapowiadanym jako świąteczna komedia – wystąpiło blisko dwadzieścia prawdziwych drag queens. Niektóre to uczestniczki programu “RuPaul’s Drag Race”. W obsadzie znaleźli się m.in. piosenkarka Kim Petras, Chad Michaels (“sobowtór” Cher), Michelle Visage, Ross Matthews oraz modelka Charo. Film wyreżyserował Don Scardino.

W ubiegłym roku RuPaul wystąpił w serialu “AJ and the Queen” Netfliksa – z udziałem Jane Krakowski i gwiazdora “Orange Is the New Black” Josha Segarry.

Previous Article
Rocky Horror Picture Show box-office

Musical "Rocky Horror Picture Show" wrócił na ekrany kinowe i rozbił bank w USA

Next Article
Psi Patrol Film sequel

"Psi Patrol: Film" doczeka się kontynuacji. Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share