Jonathan Bennett, Treat Williams i Robert Buckley w sequelu “The Christmas House”. Znamy datę premiery

“The Christmas House 2: Deck Those Halls” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier stacji Hallmark Channel. Wiemy, kiedy film ukaże się w telewizji.
The Christmas House 2: Deck Those Halls
The Christmas House 2: Deck Those Halls – data premiery, obsada / Foto AZN: Hallmark Channel, Crown Media Holdings, Front Street

Jedną z większych niespodzianek stacji Hallmark Channel w ubiegłym roku była premiera filmu “The Christmas House”. Była to świąteczna komedia romantyczna i pierwsza produkcja Hallmarku, w której prominentnie umieszczono gejowską parę. Obraz doczekał się sequela.

The Christmas House 2: Deck Those Halls – data premiery

Kontynuacja o tytule “The Christmas House 2: Deck Those Halls” będzie jednym z 41 (!) filmów o tematyce bożonarodzeniowej, które ukażą się w tym roku na Hallmark Channel. W rolach przodujących powracają aktorzy znani z “jedynki” – wśród nich Jonathan Bennett, Robert Buckley, Treat Williams i Brad Harder.

Bennett i Harder występują w filmie jako Brandon i Jake – małżonkowie, którzy postanawiają zostać rodzicami i adoptować dziecko. Pierwszy “The Christmas House” opowiadał o tym, co podczas Bożego Narodzenia najważniejsze – cieple rodzinnego domu. Bohaterami byli dwaj dorośli bracia – Brandon i Mike (Buckley) – którzy odwiedzają rodziców w okresie świąt.

Sezon na świąteczne filmy oficjalnie wystartował w Hallmark Channell 22 października, a premierę “The Christmas House 2” zaplanowano na 18 grudnia. W filmie występują też Sharon Lawrence i Ana Ayora.

The Christmas House 2: Deck Those Halls – nowy film Hallmark Channel

Pierwszą odsłonę “The Christmas House” wyreżyserował Michael Grossman. Obraz zdobył nominację do nagrody GLAAD jako najlepszy film telewizyjny 2020 roku.

Co ciekawe walczył o wygraną z innymi filmami o tematyce LGBT+, w których poruszono wątek bożonarodzeniowy: z komedią romantyczną Lifetime’u “The Christmas Steuup” oraz dramatem “Dashing in December” od Paramount Network.

Inną komedią romantyczną stacji Hallmark z wątkiem gejowskim jest “Love Under the Olive Tree”. W filmie z 2019 roku postać homoseksualną zagrał Shawn Roberts.

Previous Article
Halloween zabija Kyle Richards

Reżyser "Halloween zabija": Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace w kolejnym sequelu

Next Article
Scream maska

"Krzyk": Neve Campbell i Kevin Williamson opowiadają o genezie maski Ghostface'a

Related Posts
Total
0
Share