Jonathan Bennett, Treat Williams i Robert Buckley w sequelu “The Christmas House”. Znamy datę premiery

“The Christmas House 2: Deck Those Halls” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier stacji Hallmark Channel. Wiemy, kiedy film ukaże się w telewizji.
The Christmas House 2: Deck Those Halls
The Christmas House 2: Deck Those Halls – data premiery, obsada / Foto AZN: Hallmark Channel, Crown Media Holdings, Front Street

Jedną z większych niespodzianek stacji Hallmark Channel w ubiegłym roku była premiera filmu “The Christmas House”. Była to świąteczna komedia romantyczna i pierwsza produkcja Hallmarku, w której prominentnie umieszczono gejowską parę. Obraz doczekał się sequela.

The Christmas House 2: Deck Those Halls – data premiery

Kontynuacja o tytule “The Christmas House 2: Deck Those Halls” będzie jednym z 41 (!) filmów o tematyce bożonarodzeniowej, które ukażą się w tym roku na Hallmark Channel. W rolach przodujących powracają aktorzy znani z “jedynki” – wśród nich Jonathan Bennett, Robert Buckley, Treat Williams i Brad Harder.

Bennett i Harder występują w filmie jako Brandon i Jake – małżonkowie, którzy postanawiają zostać rodzicami i adoptować dziecko. Pierwszy “The Christmas House” opowiadał o tym, co podczas Bożego Narodzenia najważniejsze – cieple rodzinnego domu. Bohaterami byli dwaj dorośli bracia – Brandon i Mike (Buckley) – którzy odwiedzają rodziców w okresie świąt.

Sezon na świąteczne filmy oficjalnie wystartował w Hallmark Channell 22 października, a premierę “The Christmas House 2” zaplanowano na 18 grudnia. W filmie występują też Sharon Lawrence i Ana Ayora.

The Christmas House 2: Deck Those Halls – nowy film Hallmark Channel

Pierwszą odsłonę “The Christmas House” wyreżyserował Michael Grossman. Obraz zdobył nominację do nagrody GLAAD jako najlepszy film telewizyjny 2020 roku.

Co ciekawe walczył o wygraną z innymi filmami o tematyce LGBT+, w których poruszono wątek bożonarodzeniowy: z komedią romantyczną Lifetime’u “The Christmas Steuup” oraz dramatem “Dashing in December” od Paramount Network.

Inną komedią romantyczną stacji Hallmark z wątkiem gejowskim jest “Love Under the Olive Tree”. W filmie z 2019 roku postać homoseksualną zagrał Shawn Roberts.

Previous Article
Halloween zabija Kyle Richards

Reżyser "Halloween zabija": Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace w kolejnym sequelu

Next Article
Scream maska

"Krzyk": Neve Campbell i Kevin Williamson opowiadają o genezie maski Ghostface'a

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share