Horror “Ty jesteś następna” – pokaz przedpremierowy w wieczór halloween

Ty jesteś następna Przedpremiera filmu w wieczór halloween. Horror Simona Barretta o skutkach igrania ze światem zjawisk paranormalnych. W roli głównej Suki Waterhouse.
Ty jesteś następna przedpremiera
Ty jesteś następna Przedpremiera filmu / Foto AZN: Dark Castle Entert., HanWay Films, Ingenious Media

31 października w Kinie Luna odbędzie się pokaz przedpremierowy horroru “Ty jesteś następna” w reżyserii Simona Barretta. To nowa opowieść z dreszczykiem od twórców “Gościa”, “Notatnika śmierci” i serii “V/H/S”.

Ty jesteś następna Przedpremiera horroru z wątkiem paranormalnym

Horror “Ty jesteś następna” ukaże się na ekranach polskich kin 12 listopada – dystrybutorem będzie studio M2 Films. Już jutro w warszawskim Kinie Luna odbędzie się pokaz przedpremierowy straszaka z Suki Waterhouse w roli głównej.

Waterhouse (“Love, Rosie”, “Pokémon Detektyw Pikachu”) występuje w filmie jako Camille Meadows – młoda dziewczyna, która przybywa do prywatnego liceum Fairfield wkrótce po tajemniczej śmierci innej uczennicy. Pewnej nocy dziewczęta dla żartu urządzają seans spirytystyczny. Przynosi on jednak straszliwe skutki, a duch przywołanej ofiary zaczyna krążyć po korytarzach budynku. Nad ranem okazuje się, że jedna z uczestniczek “zabawy” została zamordowana.

Obraz wyreżyserował Simon Barrett, najbardziej znany ze swojej pracy scenarzysty – to jego debiutancki film pełnometrażowy. Barrett przygotował w przeszłości fabuły do takich tytułów, jak “Gość” czy podobnie zatytułowany slasher “Następny jesteś ty”.

Stałym współpracownikiem Barretta jest Adam Wingard – jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Wingard był producentem wykonawczym horroru “Ty jesteś następna”, a w swoim CV ma m.in. “Godzillę vs. Konga”.

W obsadzie, poza Waterhouse, zobaczymy też Madisen Beaty, Inannę Sarkis i Ellę-Rae Smith.

Ty jesteś następna Zwiastun filmu

Previous Article
Fast Charlie Pierce Brosnan

Pierce Brosnan w filmie "Fast Charlie". Zagra płatnego zabójcę na ścieżce zemsty

Next Article
Ballerina Ana De Armas

Ana De Armas w spin-offie "Johna Wicka"? Aktorka prawdopodobnie zagra w filmie "Ballerina"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share