“Ulepszenie” Leigh Whannella doczeka się kontynuacji w formie serialu?

“Ulepszenie” Leigh Whannella doczeka się kontynuacji. Jason Blum wyjawił, że trwają prace nad scenariuszem serialowego sequela.
Ulepszenie serial
Ulepszenie Serial na podstawie filmu – co o nim wiemy? / Foto AZN: OTL, Blumhouse, Goalpost

Jedną z ciekawszych premier 2018 roku był cyberpunkowy film akcji “Ulepszenie” w reżyserii Leigh Whannella (alternatywnie “Upgrade”). Scenarzysta “Piły” i stały współpracownik Jamesa Wana nakręcił jeden z najlepiej ocenionych filmów o technofobii od lat. Nic więc dziwnego, że wciąż pojawiają się pytania o sequel jego produkcji.

Ulepszenie Serial na podstawie filmu w przygotowaniu

Film “Ulepszenie” wyprodukowany został przez Jasona Bluma. Niedawno prezes Blumhouse’a poinformował o pracach, jakie odbywają się w związku z kontynuacją – ponoć będzie miała ona formę serialu telewizyjnego. Obecnie wciąż szykowany jest scenariusz projektu. To już drugie podejście do serialu na podstawie filmu.

Blum powiedział:

— “Ulepszenie” powinno było ukazać się w szerszej dystrybucji. Byłem wkurzony, że do tego nie doszło. Pracujemy nad serialem telewizyjnym – jego scenariuszem. Przy pierwszym podejściu do tematu coś poszło nie tak; nie otrzymałem takiego odzewu na skrypt, na jaki liczyłem.

“Upgrade” z 2018 roku wydany został przez BH Tilt – odłam studia Blumhouse’a, który zajmuje się dystrybucją mniej “chodliwych” tytułów. Film nie był przebojem box-office’u, ale zdobył pozytywne recenzje krytyków. Obraz opowiadał o sparaliżowanym mężczyźnie, który chce zemścić się na mordercach żony. Wszczepiony zostaje mu specjalny chip, dzięki któremu bohater odzyskuje kontrolę nad ciałem, ale też odkrywa w sobie supersiłę.

Serial kontynuujący “Ulepszenie” prawdopodobnie będzie toczył się kilka lat po wydarzeniach z filmu. Powróci w nim wątek tajemniczego systemu STEM. Nie wiadomo, czy cliffhanger, którym zakończono “Ulepszenie”, znajdzie swoje rozwiązanie w serialowej produkcji.

Previous Article
James Michael Tyler nie żyje

James Michael Tyler nie żyje. Aktorzy z "Przyjaciół" żegnają Gunthera w czułych słowach

Next Article
Diuna box-office

Wyniki box-office'owe z USA: "Diuna" z wyższymi zarobkami niż zakładano

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share