ZWIASTUN: “Pitbull” Patryka Vegi. Film o gangu pruszkowskim i sprawie “Pershinga”

Pitbull 2021 zwiastun
Pitbull 2021 zwiastun / Foto AZN: Kino Świat

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego nadchodzącego filmu “Pitbull”. Będzie on opowiadał o gangu pruszkowskim, a w roli głównej występuje Andrzej Grabowski.

Pitbull 2021 Zwiastun nowego filmu Vegi

Na profilu reżysera w serwisie YouTube pojawił się klip wideo o tytule “Pitbull (2021) – trailer specjalnie dla kobiet”. W zwiastunie prominentną rolę gra Andrzej Grabowski. Charakterystyczny aktor znów wcielił się w aspiranta sztabowego Jacka Goca, pseudonim “Gebels”. Wcześniej grał tę postać w serialu “PitBull” (2005) oraz dwóch filmach kinowych Vegi (“Nowe porządki”, “Niebezpieczne kobiety”).

W filmie pojawia się wątek syna “Gebelsa”, który mierzy się z poważnymi kłopotami – może nawet zostać pozbawiony wolności i trafić za kratki. Ojciec zrobi wszystko, by tego uniknąć. Wydarzenia przedstawione w nowym “Pitbullu” odniosą się do sprawy Andrzeja Kolikowskiego, pseud. “Pershing” – autorytetu wśród polskich gangsterów, który należał do mafii pruszkowskiej.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze filmy gangsterskie

U boku Grabowskiego występują Tomasz Dedek, Sebastian Dela, Adrian Kłos i Przemysław Bluszcz. Debiut aktorski zaliczył w “Pitbullu” Jan Błachowicz – słynny fighter i zawodnik mieszanych sztuk walki, międzynarodowy mistrz Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Pitbull 2021 Zwiastun – wideo

Previous Article
Halyna Hutchins

Rodzina Brandona Lee reaguje na sprawę Aleca Baldwina i Halyny Hutchins

Next Article
Margot Robbie Barbie

Nowy film studia Warner Bros.: Ryan Gosling jako Ken, Margot Robbie w roli Barbie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share