Casey Affleck w roli wokalisty popowego. Biografia muzyczna “Dreamin’ Wild”

Dreamin' Wild Casey Affleck
Dreamin’ Wild Casey Affleck wokalistą popowym / Foto AZN: Wikimedia Commons

Casey Affleck dołączył do obsady filmu “Dreamin’ Wild”, w którym wystąpi jako wokalista popowy Donnie Emerson – członek kultowego duetu muzycznego z Waszyngtonu.

Dreamin’ Wild Casey Affleck jako ambitny i rozmarzony muzyk

Film “Dreamin’ Wild” wyreżyseruje Bill Pohlad – znany jako producent “Dzikiej drogi” czy “The Runaways: Prawdziwej historii” (drugi z obrazów opowiadał o losach Joan Jett i Cherie Currie).

W muzycznej biografii wystąpi nie tylko Casey Affleck, ale też Walton Goggins, Zooey Deschanel, Chris Messina, Beau Bridges, Jack Dylan Grazer i Noah Jupe. Affleck zagra dorosłego Donnie’ego Emersona, który mierzy się z demonami przeszłości i prowadzi głębokie refleksje nad swoją karierą.

Czytaj też: Harvey Keitel dołącza do obsady serialu „Iron Mike” – biografii Mike’a Tysona

Joe i Donnie Emersonowie tworzyli muzykę pod koniec lat siedemdziesiątych, choć została ona odkryta i doceniona dopiero współcześnie, przez młode pokolenie melomanów. Ich album “Dreamin’ Wild” z 1979 roku stanowił mieszankę popu, rhythm and bluesa, soulu i rocka. Został wydany niezależnie i nie odniósł sukcesu komercyjnego.

W 2008 muzykę Emersonów odkryto w sklepie ze starymi płytami w miejscowości Spokane. O duecie zrobiło się głośno, a “The Guardian” podaje, że jego piosenki zostały “undergroundowymi przebojami”. W 2014 wydano składankę z niewydanymi w przeszłości kawałkami Emersonów. Zespół przykuł uwagę producentów hollywoodzkich.

Previous Article
The Continental Mel Gibson

Prequel cyklu "John Wick" w formie serialu. Mel Gibson w obsadzie

Next Article
Extrapolations Meryl Streep

Meryl Streep w serialu Apple TV+ o skutkach zmian klimatu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share