Reklama

Meryl Streep w serialu Apple TV+ o skutkach zmian klimatu

Extrapolations Meryl Streep
Extrapolations Meryl Streep w obsadzie serialu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Poszerza się obsada serialu telewizyjnego “Extrapolations”. Meryl Streep dołączyła do mocnej ekipy aktorskiej, którą zasilają m.in. Kit Harrington i David Schwimmer. Twórcą serialu będzie Scott Z. Burns (“Ultimatum Bourne’a”, “Contagion – Epidemia strachu”).

Extrapolations Meryl Streep w serialu o katastrofie klimatycznej

“Extrapolations” ma szanse wzbudzić duże zainteresowanie widzów dzięki plejadzie gwiazd. Meryl Streep wystąpi w serialu u boku takich aktorów, jak David Schwimmer (“Przyjaciele”), Kit Harrington (“Gra o tron”), Sienna Miller, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, Tahar Rahim i Adarsh Gourav.

Serial opowie o skutkach zaburzeń systemu klimatu. Jego bohaterami są “pełni obaw, ale też nadziei ludzie”, którzy chcą powstrzymać zmiany klimatu, zanim będzie za późno.

Harrington zagra w serialu Nicholasa Biltona – prezesa firmy będącej gigantem przemysłowym. Miller pojawi się jako biolożka morska Rebecca Shearer, a Schwimmer będzie Harrisem Goldblattem – ojcem zbuntowanej nastolatki. Nie wiadomo, jaką postać zagra Meryl Streep.

Serial “Extrapolations” powstaje z myślą o dystrybucji w serwisie VOD Apple TV+. Burns będzie jego reżyserem i producentem wykonawczym.

Ważną pozycją w dorobku Burnsa jest thriller “Contagion – Epidemia strachu”, o groźnej pandemii. W dobie rozprzestrzeniającego się koronawirusa film z 2011 roku zyskał dużą popularność i został uznany za proroczy.

Previous Article
Dreamin' Wild Casey Affleck

Casey Affleck w roli wokalisty popowego. Biografia muzyczna "Dreamin' Wild"

Next Article
Furioza zwiastun

"Furioza" - muzyczny zwiastun z filmu. Teledysk zespołu PRO8L3M i Vita Bambino

Related Posts
Total
38
Share