Meryl Streep w serialu Apple TV+ o skutkach zmian klimatu

Extrapolations Meryl Streep
Extrapolations Meryl Streep w obsadzie serialu / Foto AZN: Wikimedia Commons

Poszerza się obsada serialu telewizyjnego “Extrapolations”. Meryl Streep dołączyła do mocnej ekipy aktorskiej, którą zasilają m.in. Kit Harrington i David Schwimmer. Twórcą serialu będzie Scott Z. Burns (“Ultimatum Bourne’a”, “Contagion – Epidemia strachu”).

Extrapolations Meryl Streep w serialu o katastrofie klimatycznej

“Extrapolations” ma szanse wzbudzić duże zainteresowanie widzów dzięki plejadzie gwiazd. Meryl Streep wystąpi w serialu u boku takich aktorów, jak David Schwimmer (“Przyjaciele”), Kit Harrington (“Gra o tron”), Sienna Miller, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, Tahar Rahim i Adarsh Gourav.

Serial opowie o skutkach zaburzeń systemu klimatu. Jego bohaterami są “pełni obaw, ale też nadziei ludzie”, którzy chcą powstrzymać zmiany klimatu, zanim będzie za późno.

Harrington zagra w serialu Nicholasa Biltona – prezesa firmy będącej gigantem przemysłowym. Miller pojawi się jako biolożka morska Rebecca Shearer, a Schwimmer będzie Harrisem Goldblattem – ojcem zbuntowanej nastolatki. Nie wiadomo, jaką postać zagra Meryl Streep.

Serial “Extrapolations” powstaje z myślą o dystrybucji w serwisie VOD Apple TV+. Burns będzie jego reżyserem i producentem wykonawczym.

Ważną pozycją w dorobku Burnsa jest thriller “Contagion – Epidemia strachu”, o groźnej pandemii. W dobie rozprzestrzeniającego się koronawirusa film z 2011 roku zyskał dużą popularność i został uznany za proroczy.

Previous Article
Dreamin' Wild Casey Affleck

Casey Affleck w roli wokalisty popowego. Biografia muzyczna "Dreamin' Wild"

Next Article
The Continental Colin Woodell

Rośnie obsada serialowego prequelu "Johna Wicka", "The Continental". Wybrano aktora do roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share