Danny DeVito dołącza do obsady disnejowskiego widowiska

Haunted Mansion Danny DeVito
Haunted Mansion Danny DeVito – obsada / Foto AZN: Wikimedia Commons

Danny DeVito dołączył do obsady disnejowskiego filmu “Haunted Mansion”, który reżyseruje Justin Simien (twórca serialu “Drodzy biali!”). U boku charakterystycznego aktora wystąpią m.in. Owen Wilson i Rosario Dawson.

Haunted Mansion Danny DeVito nastraszy widzów w nowym filmie

O fabule filmu niewiele na razie wiadomo, ale oficjalnie potwierdzono, że Danny DeVito zagra postać “próżnego profesora”. “Haunted Mansion”, zgodnie z tytułem, opowie historię nawiedzonego domostwa. Do posiadłości o tajemniczej przeszłości trafiają matka i syn. Wewnątrz bohaterowie poznają grupę eklektycznych, intrygujących postaci.

Według niektórych plotek DeVito może wcielić się w postać profesora-ducha. Poza DeVito, Wilsonem i Dawson w obsadzie filmu znajdują się Tiffany Haddish i LaKeith Stanfield. Scenariusz disnejowskiej produkcji przygotowała Katie Dippold (“Parks and Recreation”, “Ghostbusters. Pogromcy duchów”).

Ruszył już okres zdjęciowy, a materiały do “Haunted Mansion” kręcone są w Nowym Orleanie i Atlancie. Obraz inspirowany będzie tytułową atrakcją (ang. The Haunted Mansion), która znajduje się na terenie parku rozrywki Disneyland.

W przeszłości powstał już film bazujący na disnejowskim Nawiedzonym Domostwie. Mowa o komedii “Nawiedzony dwór” (2003) z udziałem Eddiego Murphy’ego.

Niedawno informowaliśmy o powstaniu innego filmu komediowego z Dannym DeVito – to sequel “Bliźniaków” Ivana Reitmana. W kontynuacji powrócą DeVito i Arnold Schwarzenegger.

Previous Article
Outfielder serial

Kto jako pierwszy przybił "piątkę"? Serial "historyczny" od Ryana Murphy'ego - w roli głównej Jamie Lee Curtis

Next Article
History of the World Part II

"Historia świata: Część I" doczeka się sequela w formie serialu. Za kamerą Mel Brooks

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share