“Ant-Man 3”: Bill Murray w marvelowskim blockbusterze?

Bill Murray Ant-Man
Plotka: Bill Murray wystąpi w filmie Ant-Man 3 / Foto AZN: Wikimedia Commons

Bill Murray negocjuje warunki ewentualnej współpracy ze studiem Marvela. Aktor, znany m.in. “Dnia świstaka” i “Między słowami”, ma szanse pojawić się w filmie “Ant-Man and the Wasp: Quantumania”.

Ant-Man 3 Bill Murray po raz pierwszy w filmie Marvela?

O sequelu “Ant-Mana” niewiele na razie wiadomo. Paul Rudd, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer i Evangeline Lilly powracają jako postacie z “jedynki”: Scott Lang, Hank Pym, Janet Van Dyne oraz Hope Van Dyne. Teraz serwis “Cosmic Circus” sugeruje, że do obsady dołączy też Bill Murray. Jeśli faktycznie do tego dojdzie, będzie to debiut aktora w kanonie MCU (Marvel Cinematic Universe).

Reżyser kontynuacji, Peyton Reed, wielokrotnie wyrażał się o Murrayu w samych superlatywach. W lutym tego roku pochwalił się na Twitterze autografem aktora, na którym ten przedstawił się jako “The Human Torch” – Ludzka Pochodnia. Murray zagrał tę marvelowską postać w audycji radiowej, której narratorem był sam Stan Lee. Miało to miejsce w 1975 roku.

Film “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” kręcony jest pod roboczym tytułem “Dust Bunny” w brytyjskim kompleksie Pinewood Studios. Na razie Marvel nie potwierdził, że faktycznie trwają rozmowy z Billem Murrayem na temat jego ewentualnego występu w filmie.

Poza Ruddem w filmie “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” pojawią się też Kathryn Newton i Jonathan Majors. Premierę widowiska zaplanowano na luty 2023 roku.

Previous Article
James Bond nowy aktor

Top 10: Aktorzy, którzy mogliby zostać następnym Jamesem Bondem

Next Article
Venom 2 premiera polska

"Venom 2: Carnage" polska premiera. Tom Hardy nosicielem pozaziemskiego pasożyta

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share