“Scream”: oficjalne zdjęcia z filmu. Poznaj bohaterów “Krzyku 5”

Krzyk 5 zdjęcia z filmu
Krzyk 5 Zdjęcia z filmu / Foto AZN: Brownie Harris / Paramount Pictures, “Entertainment Weekly”, Radio Silence, Spyglass Media, Twitter

Po świeżo udostępnionym przez Paramount plakacie z filmu “Scream” – “Krzyk 5” – mamy dla Was jedenaście gorących fotosów. To pierwsze oficjalne zdjęcia udostępnione przez twórców i promujące nadchodzący horror. Na fotografiach widzimy m.in. Neve Campbell, Courteney Cox, Davida Arquette’a i zabójczego Ghostface’a.

Krzyk 5 Zdjęcia z filmu

Zdjęcia należące do Paramount Pictures zostały pokazane przez serwis “Entertainment Weekly”. Studio zaprezentowało internautom niemal tuzin fotosów. Widzimy na nich obsadę główną i drugoplanową, a także mordercę w masce ducha – Ghostface’a – w szpitalu po zmroku.

Aktorzy obecni na zdjęciach to: Neve Campbell (filmowa Sidney Prescott), Courteney Cox (Gale Weathers), David Arquette (Dewey Riley), Marley Shelton (Judy Hicks), Dylan Minnette (Wes), Jenna Ortega (Tara), Melissa Barrera (Samantha), Jack Quaid (Richie) i Jasmin Savoy Brown (Mindy).

W amerykańskich kinach film ukaże się 14 stycznia 2022 roku. Dystrybutorem będzie Paramount – po raz pierwszy w przypadku tej serii. Wszystkie poprzednie “Krzyki” wprowadzał na ekrany Dimension. Zmienił się też reżyser – a właściwie reżyserowie. Film przygotowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, twórcy “Zabawy w pochowanego” z Samarą Weaving.

“Scream” będzie historią młodej kobiety, która powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Niespodziewanie zaczyna w nim dochodzić do brutalnych zabójstw.

Previous Article
Enola Holmes 2 Henry Cavill

Henry Cavill "przyłapany" na planie zdjęciowym filmu "Enola Holmes 2"

Next Article
Niezniszczalni 4

"Niezniszczalni 4": Sylvester Stallone zabiera fanów za kulisy filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share