Filmy

Powrót Ghostface’a: nowy plakat z filmu „Scream” zwiastuje nadchodzącą premierę

Ghostface ponownie chwyta za nóż i rozpoczyna polowanie na nieszczęsne ofiary. Studio Paramount zaprezentowało pierwszy plakat z filmu „Scream”, który będzie piątą odsłoną serii „Krzyk”. Premiera już za trzy miesiące.

Krzyk 5 Kiedy premiera nowego filmu o Ghostface’ie?

Nowy plakat promujący horror „Scream” opatrzono wymownym hasłem reklamowym – nad maską zabójczego Ghostface’a umieszczono napis: „To zawsze jest ktoś, kogo znasz…”

W amerykańskich kinach film ukaże się 14 stycznia 2022 roku. Dystrybutorem będzie Paramount – po raz pierwszy w przypadku tej serii. Wszystkie poprzednie „Krzyki” wprowadzał na ekrany Dimension. Zmienił się też reżyser – a właściwie reżyserowie. Film przygotowali Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, twórcy „Zabawy w pochowanego” z Samarą Weaving.

„Scream” będzie historią młodej kobiety, która powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Niespodziewanie zaczyna w nim dochodzić do brutalnych zabójstw. W obsadzie powracają Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, Roger L. Jackson i Marley Shelton. Nowe postacie zagrają Dylan Minnette, Kyle Gallner, Jack Quaid, Jenna Ortega i Melissa Barrera.

Ostatnia odsłona serii – „Krzyk 4” – ukazała się w 2011 roku.

Krzyk 5 kiedy premiera

Krzyk 5 – plakat / Foto Prime Movies: „Bloody Disgusting”; Spyglass Media, Paramount, Radio Silence

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Filmy