“Niezniszczalni 4” będą kręceni w trzech krajach Europy. Czy Schwarzenegger powróci w roli Trencha?

Niezniszczalni 4
Niezniszczalni 4 – obsada / Foto Prime Movies: Millennium Films, Nu Image, Lionsgate

Pod koniec września w Londynie wystartowały zdjęcia do filmu “Niezniszczalni 4”. W kontynuacji kasowej serii wracają Jason Statham, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren i Randy Couture. Okazuje się, że aktorzy mają przed sobą prawdziwe europejskie tournée. Materiały do sequela będą realizowane także w Grecji i Bułgarii.

Niezniszczalni 4 Obsada: czy Arnold Schwarzenegger powróci jako Trench Mauser?

Obecnie twórcy przebywają w Londynie, a w kolejnych tygodniach odwiedzą Grecję oraz bułgarskie studio nagraniowe należące do wytwórni Nu Boyana. Pierwszy dzień zdjęciowy przypadł na 29 września. Fotoreporterzy przyłapali Dolpha Lundgrena i Randy’ego Couture na gali Bellator, w londyńskim Wembley Arena. Okazją były organizowane tam walki MMA. Warto dodać, że 58-letni Couture ma za sobą karierę zapaśniczą i jest członkiem Galerii Sław UFC.

Film “Niezniszczalni 4” reżyseruje Scott Waugh na podstawie scenariusza Spensera Cohena. Producentami są Jason Statham, Les Weldon, Kevin King Templeton, Yariv Lerner, Jeffrey Greenstein i Jonathan Yunger, a producentami wykonawczymi – Avi Lerner i Boaz Davidson.

Choć o fabule kontynuacji nic na razie nie wiadomo, pewne jest, że w rolach przodujących powracają najważniejsi aktorzy: Statham i Sylvester Stallone. Fani serii wciąż spekulują, czy jako brutalny najemnik Trench Mauser powróci w filmie Arnold Schwarzenegger. Studio ani nie zaprzeczyło takim informacjom, ani ich oficjalnie nie potwierdziło. Jednak na jednej z instagramowych stron pojawił się komentarz Stallone’a, który zaprzecza, że ekranowy “Terminator” zaszczyci plan zdjęciowy swoją obecnością.

Niezniszczalni 4
Niezniszczalni 4 Obsada filmu; informacje o pracach na planie / Foto AZN: Instagram

Podpisano już kontrakt na dystrybucję “Niezniszczalnych 4” w Ameryce Południowej, Rosji, Japonii, Hongkongu, Malezji, krajach Beneluksu i na Bliskim Wschodzie. W Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii film wprowadzi do kin Lionsgate.

W poprzednich odsłonach serii wystąpili tacy gwiazdorzy kina akcji, jak Bruce Willis, Jet Li, Mel Gibson, Scott Adkins czy Jean-Claude Van Damme.

Previous Article
Halloween Blumhouse

Jason Blum o przyszłości serii "Halloween". Jakie są szanse na kolejny, po "Halloween Ends", sequel?

Next Article
Rocky 4 wersja reżyserska

ZWIASTUN - "Rocky IV: Rocky vs. Drago". Wersja reżyserska kultowej produkcji wraca do kin

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share