“Być jak James Bond”. Dokument o Craigu i agencie 007 w ofercie HBO GO oraz CANAL+

Być jak James Bond gdzie obejrzeć
Być jak James Bond gdzie obejrzeć? / Foto Prime Movies: Metro-Goldwyn-Mayer, Universal, United Artists Releasing

W ofercie HBO GO oraz CANAL+ pojawił się filmowy dokument “Być jak James Bond” – w sam raz na czas długo wyczekiwanej premiery “Nie czas umierać”. Dwudziesty piąty film o agencie 007 jest ostatnim, w którym zagrał Daniel Craig. Z tej okazji powstał średniometrażowy, dokumentalny projekt o Craigu i jego piętnastoletniej przygodzie z rolą najsłynniejszego szpiega świata.

Być jak James Bond Gdzie obejrzeć?

Dokument “Być jak James Bond” wyreżyserował Brytyjczyk Baillie Walsh, który odpowiada też za ekranowe produkcje poświęcone Bruce’owi Springsteenowi czy grupie Oasis. W filmie pojawiają się sam Craig oraz producenci “Nie czas umierać” – Michael G. Wilson i Barbara Broccoli.

Film dokumentalny z udziałem Daniela Craiga trwa czterdzieści pięć minut. Ogniskuje się wokół 53-letniego Brytyjczyka, który był Jamesem Bondem przez ostatnie piętnaście lat. W niedawnym wywiadzie dla dziennika “The New York Times” Craig powiedział: “Wszystko, czego zawsze chciałem, to zarabiać na życie jako aktor. Może zostanę zapamiętany jako ten gburowaty, pochmurny Bond, ale takim Bondem byłem i muszę się z tym liczyć. Taką postać stworzyłem. Jestem z niej zadowolony.”

W filmie “Być jak James Bond” wykorzystane zostały nigdy niewidziane materiały z “Casino Royale” Martina Campbella, którym Craig debiutował w ikonicznej roli brytyjskiego agenta. Potem widzieliśmy aktora jeszcze w filmach “Quantum of Solace” (’08), “Skyfall” (’12) oraz “Spectre” (’15). Obraz “Nie czas umierać” wszedł na ekrany polskich kin w piątek.

Dokument “Być jak James Bond” dostępny jest w ofercie CANAL+ oraz serwisu streamingowego HBO GO.

Previous Article
Chucky serial zwiastun

Już jest: zwiastun serialu o Laleczce Chucky, a w nim Jennifer Tilly i Fiona Dourif

Next Article
Robert Rodriguez Ben Affleck

Nowy film Roberta Rodrigueza, a w nim Ben Affleck i William Fichtner

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share