SerialeTV News

Już jest: zwiastun serialu o Laleczce Chucky, a w nim Jennifer Tilly i Fiona Dourif

Na początku tygodnia w sieci pojawiła się krótka scena zapowiadająca serial „Chucky”. Dziś dostępny do obejrzenia jest już oficjalny zwiastun serialu. Klip daje lepszy wgląd w fabułę nowej produkcji telewizji SYFY i na pewno zaintryguje fanów cyklu o Laleczce Chucky: pojawiają się w nim weteranki serii, Jennifer Tilly i Fiona Dourif.

Chucky serial Zwiastun nowej produkcji telewizji SYFY

W zwiastunie słyszymy między innymi tajemniczą wypowiedź Andy’ego Barclaya, czyli dziecięcego bohatera pierwszej „Laleczki Chucky” (1988): „Dusza Chucky’ego pękła, rozbijając się na kawałki. Ostatni z nich nie znajduje się jednak w ciele lalki”. Alex Vincent powraca w roli dorosłego dziś Barclaya.

Pomysłodawcą serialu bazującego na kultowej serii horrorów jest Don Mancini. Trailer sugeruje, że gośćmi przynajmniej kilku odcinków będą aktorzy znani z poprzednich odsłon cyklu – między innymi Jennifer Tilly i Fiona Dourif. Pierwsza z wymienionych grała słynną Narzeczoną Laleczki Chucky – Tiffany Valentine.

Serial o zabawce opętanej przez seryjnego mordercę będzie telewizyjną kontynuacją filmu “Kult Laleczki Chucky” (2017). Pierwszy z ośmiu odcinków będzie miał swoją premierę 12 października. W Stanach Zjednoczonych emisji serialu podejmą się stacje SYFY i USA Network. Zackary Arthur występuje w “Chuckym” jako nastolatek, który trafia na lalkę podczas wyprzedaży garażowej. Wkrótce po tym, jak Chucky trafia do jego domu, w okolicy zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Brad Dourif, standardowo, powraca w głosowej roli jako Charles Lee Ray – zabójca uwięziony w ciele zabawki.

Inni aktorzy, których zobaczymy w serialowym „Chuckym”, to Devon Sawa, Lexa Doig, Christine Elise, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Barbara Alyn Woods.

Comments are closed.

Czytaj dalej

Więcej z:Seriale