Już jest: zwiastun serialu o Laleczce Chucky, a w nim Jennifer Tilly i Fiona Dourif

Chucky serial zwiastun
Chucky serial zwiastun / Foto Prime Movies: SYFY, USA Network, Universal Content Productions

Na początku tygodnia w sieci pojawiła się krótka scena zapowiadająca serial “Chucky”. Dziś dostępny do obejrzenia jest już oficjalny zwiastun serialu. Klip daje lepszy wgląd w fabułę nowej produkcji telewizji SYFY i na pewno zaintryguje fanów cyklu o Laleczce Chucky: pojawiają się w nim weteranki serii, Jennifer Tilly i Fiona Dourif.

Chucky serial Zwiastun nowej produkcji telewizji SYFY

W zwiastunie słyszymy między innymi tajemniczą wypowiedź Andy’ego Barclaya, czyli dziecięcego bohatera pierwszej “Laleczki Chucky” (1988): “Dusza Chucky’ego pękła, rozbijając się na kawałki. Ostatni z nich nie znajduje się jednak w ciele lalki”. Alex Vincent powraca w roli dorosłego dziś Barclaya.

Pomysłodawcą serialu bazującego na kultowej serii horrorów jest Don Mancini. Trailer sugeruje, że gośćmi przynajmniej kilku odcinków będą aktorzy znani z poprzednich odsłon cyklu – między innymi Jennifer Tilly i Fiona Dourif. Pierwsza z wymienionych grała słynną Narzeczoną Laleczki Chucky – Tiffany Valentine.

Serial o zabawce opętanej przez seryjnego mordercę będzie telewizyjną kontynuacją filmu “Kult Laleczki Chucky” (2017). Pierwszy z ośmiu odcinków będzie miał swoją premierę 12 października. W Stanach Zjednoczonych emisji serialu podejmą się stacje SYFY i USA Network. Zackary Arthur występuje w “Chuckym” jako nastolatek, który trafia na lalkę podczas wyprzedaży garażowej. Wkrótce po tym, jak Chucky trafia do jego domu, w okolicy zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Brad Dourif, standardowo, powraca w głosowej roli jako Charles Lee Ray – zabójca uwięziony w ciele zabawki.

Inni aktorzy, których zobaczymy w serialowym “Chuckym”, to Devon Sawa, Lexa Doig, Christine Elise, Teo Briones, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson i Barbara Alyn Woods.

Previous Article
Xolo Maridueña The Ledger

Xolo Maridueña - Miguel z przebojowego "Cobra Kai" - gwiazdą nowego serialu sensacyjnego

Next Article
Być jak James Bond gdzie obejrzeć

"Być jak James Bond". Dokument o Craigu i agencie 007 w ofercie HBO GO oraz CANAL+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share