Amazon Prime Video – premiery października, m.in. “Koszmar minionego lata” i “Star Trek: Lower Decks”

Prime Video październik 2021
Prime Video październik 2021 / Foto Prime Movies: Amazon Prime Video

Październik upłynie widzom Amazon Prime Video pod znakiem wyjątkowych premier – zwłaszcza serialowych. W ofercie serwisu streamingowego pojawią się między innymi dalsze odcinki animowanego “Star Treka”, który zyskał uznanie fanów jako parodystyczne spojrzenie na kanon. Miłośników opowieści z dreszczykiem ucieszy inna nowość: nowa adaptacja “Koszmaru minionego lata”. Serialowy horror pojawi się na Prime Video w sam raz przed świętem halloween.

Popularność Amazon Prime Video w Polsce konsekwentnie rośnie. W lutym tego roku podano, że serwis zdobył prawie 4 proc. zasięgu wśród platform VOD i zanotował 1,15 mln użytkowników.

Prime Video październik 2021 – nowości, m.in. “Koszmar minionego lata”

W połowie miesiąca – 15 października – w ofercie Prime Video pojawi się serial “Koszmar minionego lata”. Tego dnia widzowie poznają pierwsze cztery odcinki, a całość ma liczyć osiem epizodów. Finał ma zostać wyemitowany w okolicy połowy listopada.

Akcja serialu toczy się w miasteczku pełnym sekretów. Grupa nastolatków uczestniczy w wypadku drogowym, w wyniku którego ginie przypadkowy mężczyzna. Rok później, tuż przed zakończeniem liceum, młodzi bohaterowie są prześladowani przez tajemniczego zabójcę z hakiem rybackim. W “Koszmarze minionego lata” grają m.in. Madison Iseman (“Jumanji: Przygoda w dżungli”), Brianne Tju (telewizyjny “Krzyk”), Cassie Beck (“Pose”), Brooke Bloom (“Historia małżeńska”), Bill Heck (“Ballada o Busterze Scruggsie”) i Sonya Balmores (“Inhumans”).

Serial bazuje na książce autorstwa Lois Duncan. W latach 90. na jej kanwie powstał slasher “Koszmar minionego lata” z udziałem Jennifer Love Hewitt.

Prime Video oferta. Wraca serial “Star Trek: Lower Decks”

Już jutro, 1 października pojawi się nowy odcinek 2. sezonu “Star Trek: Lower Decks”. Animowany serial dziejący się w uniwersum Gene’a Roddenberry’ego utrzymany jest w stylistyce sitcomu i okazał się przebojem, kiedy zadebiutował latem ubiegłego roku na antenie CBS All Access. W nowej serii powracają wszystkie najbardziej lubiane postacie serialu – a więc Boimler, Mariner, Tendi i Rutherford – a także załoga statków U.S.S. Cerritos i U.S.S. Titan.

To nie jedyny animowany serial z kanonu “Star Treka”. W październiku na kanale VOD Paramountu debiutuje produkcja “Star Trek: Prodigy”.

Prime Video premiery października

W październiku ofertę serwisu Amazon Prime Video wzbogacają też pełnometrażowe filmy z serii “Welcome to the Blumhouse” – m.in. “The Manor” z udziałem Bruce’a Davisona. Inne tytuły, które mogą zainteresować subskrybentów Prime Video, to:

 • “Star Trek: Lower Decks” – nowe odcinki – od 1 października
 • “Bingo Hell” – premiera 1 października
 • “Black As Night” – premiera 1 października
 • “My Name Is Pauli Murray” – premiera 1 października
 • “All or Nothing: Toronto Maple Leafs” – sezon 1. – premiera 1 października
 • “Do, Re & Mi: Halloween Harmony” – premiera 1 października
 • “The Walking Dead: World Beyond” – sezon 2. – od 4 października
 • “Madres” – premiera 8 października
 • “The Manor” – premiera 8 października
 • “Koszmar minionego lata” – premiera 15 października (4 odcinki jednocześnie)
 • “Maradonna: Blessed Dream” – sezon 1. – od 29 października
Previous Article
Cassandra Peterson coming out

Elvira, władczyni ciemności, udzieliła pierwszego publicznego wywiadu po swoim coming oucie

Next Article
Lux Aeterna Gaspar Noe

Plakat filmu "Lux Æterna" - nowej pozycji w dorobku Gaspara Noé

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share