Aaron Taylor-Johnson jako Kraven the Hunter: zdjęcia z planu filmowego

Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson
Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson na zdjęciach z planu / Foto: Twitter.com

Do sieci trafiły zakulisowe zdjęcia z planu filmu “Kraven the Hunter”, który stanowi adaptację komiksów Marvela. Fotosy przedstawiają odtwórcę roli tytułowej, Aarona Taylora-Johnsona. W nadchodzącej superprodukcji grają także Russell Crowe, Ariana DeBose i Levi Miller.

Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson na nowych zdjęciach z planu

“Kraven the Hunter” będzie filmem osadzonym w tym samym uniwersum, co produkcje o Człowieku-Pająku. Obraz znajduje się na etapie produkcji, która wystartowała oficjalnie miesiąc temu, 20 marca, w Londynie. Portale filmowe podają, że będzie to widowisko naładowane wysokooktanową akcją – co widać po “wyciekach” z planu. Niedawno Aaron Taylor-Johnson został przyłapany przez paparazzich w Hyde Parku. Do sieci trafiły fotosy przedstawiające gwiazdora w dwóch różnych strojach. W obu przypadkach filmowy Kraven nosi specjalny naszyjnik, którego zwieńczeniem jest ząb.

Film o Kravenie Łowcy (oryginalnie: Kraven the Hunter) szykowany jest od 2018 roku przez Marvel Studios we współpracy z Sony Pictures. Postać wprowadzona została do uniwersum Człowieka-Pająka/Petera Parkera w latach sześćdziesiątych, w piętnastym numerze komiksu “The Amazing Spider-Man”. Kraven to sowiecki myśliwy doskonale władający bronią palną. Jako łowca upolował już wszelkie dzikie zwierzęta, dlatego na jego celowniku pojawia się właśnie Spider-Man, który nie odda się bez walki. Upolowanie go staje się misją i osobistą obsesją Kravena.

Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson

Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson

Kraven the Hunter Aaron Taylor-Johnson

W filmie, który ukaże się w kinach w styczniu 2023 roku, grają Taylor-Johnson, Levi Miller, Arian DeBose, Russell Crowe, Christopher Abbott, Alessandro Nivola i Fred Hechinger.

Taylor-Johnson grał już w superbohaterskich produkcjach w przeszłości. Widzieliśmy go w dwóch odsłonach serii “Kick-Ass”, gdzie odegrał rolę tytułową. Pojawił się także jako Pietro Maximoff alias Quicksilver w filmie “Avengers: Czas Ultrona”.

Źródło: Twitter, Emirgamzayev Orxan, Just Jared

Previous Article
Cała prawda o Pam

Serial kryminalny "Cała prawda o Pam" premierą stacji FOX. W roli głównej Renée Zellweger

Next Article
Marlon Brando w Strasznym filmie 2

Natasha Lyonne: "Marlon Brando łapał mnie za piersi". Aktor prawie zagrał w "Strasznym filmie 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share