Olga Kurylenko gwiazdą nowego thrillera typu home invasion

Misdirection Olga Kurylenko
Misdirection Olga Kurylenko w obsadzie filmu / Foto: YouTube – BAFTA Guru

Dopiero widzieliśmy ją w hitowym filmie akcji Netfliksa “Tyler Rake 2”, a już powraca z nowym projektem. Ukraińska aktorka Olga Kurylenko, która od lat robi zawrotną karierę w Hollywood, zagra główną rolę w thrillerze “Misdirection”. Będzie to dreszczowiec typu home invasion, w stylu takich produkcji jak “Najście” czy “Nieznajomi” z Liv Tyler.

Misdirection Olga Kurylenko gwiazdą thrillera typu home invasion

Olga Kurylenko i Oliver Trevena wystąpią w “Misdirection” jako pewna zdesperowana para, Jason i Sara, która, próbując spłacić dług mafii, dokonuje serii ryzykownych włamań do domów. Bohaterowie chcą okraść pewnego przypadkowego mężczyznę. W ten sposób stają się uczestnikami “zabawy” w kota i myszkę. Role się odwracają, a łowcy stają się zwierzyną łowną…

Kurylenko zagrała między innymi w “007 Quantum of Solace” u boku Daniela Craiga, a także w “Niepamięci”, “Hitmanie” czy “7 psychopatach”. W przyszłym roku zobaczymy ją w marvelowskiej superprodukcji “Thunderbolts” jako Antonię Dreykov alias Taskmaster. Grający jej partnera Trevena ma w swoim dorobku takie tytuły jak “Przerwany lot”, “Na podsłuchu”, “Kryptonim Anioł” czy “Rozegraj to na luzie”.

Poza Treveną i Kurylenko w thrillerze “Misdirection” pojawi się jeszcze Armand Assante – aktor charakterystyczny, zdobywca nagrody Emmy za udział w filmie telewizyjnym “Gotti” z 1996 roku. Scenariusz dreszczowca napisała Lacy McClory (“The Barista”), a reżyserem jest Kevin Lewis (“Niewesołe miasteczko”, “Malibu Spring Break”). Lewis powiedział w oficjalnym oświadczeniu prasowym:

“Jestem w siódmym niebie, że mogę współpracować z Olgą, Armandem i Oliverem, a także z innymi niezwykle utalentowanymi członkami naszej ekipy realizacyjnej. To będzie konkretny, wbijający w fotel thriller, który przysporzy mnóstwo rozrywki widzom dookoła świata.”

Producentami “Misdirection” są Trevena, Jeremy Kulyk, George Lee i Marcus Englefield. Nie wiadomo, kiedy dreszczowiec ukaże się na ekranach kinowych.

Previous Article
O psie który jeździł koleją Zwiastun

"O psie, który jeździł koleją" - data premiery, zwiastun, opis fabuły

Next Article
Dreamin' Wild Zwiastun

"Dreamin' Wild" - zwiastun dramatu muzycznego z Caseyem Affleckiem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share