“O psie, który jeździł koleją” – data premiery, zwiastun, opis fabuły

O psie który jeździł koleją Zwiastun
O psie który jeździł koleją Zwiastun, data premiery / Foto: Kino Świat, Canal+

Pierwszego lipca przypada Dzień Psa ustanowiony w 2007 roku przez redakcję czasopisma “Przyjaciel Pies”. A wyjątkowy film o czworonożnym najlepszym przyjacielu człowieka – “O psie, który jeździł koleją” – w kinach już w sierpniu tego roku. W obsadzie Mateusz Damięcki, Adam Woronowicz, Monika Pikuła.

O psie który jeździł koleją Zwiastun, data premiery, opis fabuły

Oficjalny opis fabuły filmu (źródło – Kino Świat):

— Życie Zuzi (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor (Adam Woronowicz) robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Zobaczcie zwiastun, a właściwie oficjalny teaser filmu:

Jest to przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. Poruszająca historia przyjaźni dziecka i niezwykłego psa-podróżnika, czworonoga wiernego jak Lassie, dzielnego jak Bella i zabawnego jak Beethoven, który od szczenięcia czuł pociąg do wielkiej przygody i swoimi podróżami koleją poruszył miliony serc. Premiera w kinach: 25 sierpnia 2023.

Czytaj też: “Lassie. Nowe przygody” – zwiastun, data premiery

W obsadzie wyczekiwanego filmu znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i Liliana Zajbert. Za kamerą stanęła Magdalena Nieć (“Detektyw Bruno”). Jak donosi Kino Świat (oficjalny dystrybutor), “O psie, który jeździł koleją” to film, na który widzowie czekali latami – ponadczasowy, międzypokoleniowy, z happy endem i uroczym owczarkiem szwajcarskim w roli głównej. Obraz gwarantujący pełną rozmachu rozrywkę i niezapomniane emocje, przekładające się na wielką lekcję przyjaźni, empatii i ekologii.

“O psie, który jeździł koleją” to również kolejna produkcja własna CANAL+ ORIGINAL. A zatem – wskocz do pociągu byle jakiego, dołącz do psa Lampo i przeżyj to, co on podczas pełnych radości i niespodzianek wypraw od Bałtyku aż po szczyty gór.

Źródło: Materiały nadesłane – Kino Świat

Previous Article
Ultimatum Zwiastun

"Ultimatum" - zwiastun nowego filmu z Liamem Neesonem

Next Article
Misdirection Olga Kurylenko

Olga Kurylenko gwiazdą nowego thrillera typu home invasion

Related Posts
Total
0
Share