“O psie, który jeździł koleją” – data premiery, zwiastun, opis fabuły

O psie który jeździł koleją Zwiastun
O psie który jeździł koleją Zwiastun, data premiery / Foto: Kino Świat, Canal+

Pierwszego lipca przypada Dzień Psa ustanowiony w 2007 roku przez redakcję czasopisma “Przyjaciel Pies”. A wyjątkowy film o czworonożnym najlepszym przyjacielu człowieka – “O psie, który jeździł koleją” – w kinach już w sierpniu tego roku. W obsadzie Mateusz Damięcki, Adam Woronowicz, Monika Pikuła.

O psie który jeździł koleją Zwiastun, data premiery, opis fabuły

Oficjalny opis fabuły filmu (źródło – Kino Świat):

— Życie Zuzi (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor (Adam Woronowicz) robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Zobaczcie zwiastun, a właściwie oficjalny teaser filmu:

Jest to przeniesiona we współczesne czasy opowieść znana z uwielbianego dzieła Romana Pisarskiego pod tym samym tytułem. Poruszająca historia przyjaźni dziecka i niezwykłego psa-podróżnika, czworonoga wiernego jak Lassie, dzielnego jak Bella i zabawnego jak Beethoven, który od szczenięcia czuł pociąg do wielkiej przygody i swoimi podróżami koleją poruszył miliony serc. Premiera w kinach: 25 sierpnia 2023.

Czytaj też: “Lassie. Nowe przygody” – zwiastun, data premiery

W obsadzie wyczekiwanego filmu znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Monika Pikuła, Adam Woronowicz i Liliana Zajbert. Za kamerą stanęła Magdalena Nieć (“Detektyw Bruno”). Jak donosi Kino Świat (oficjalny dystrybutor), “O psie, który jeździł koleją” to film, na który widzowie czekali latami – ponadczasowy, międzypokoleniowy, z happy endem i uroczym owczarkiem szwajcarskim w roli głównej. Obraz gwarantujący pełną rozmachu rozrywkę i niezapomniane emocje, przekładające się na wielką lekcję przyjaźni, empatii i ekologii.

“O psie, który jeździł koleją” to również kolejna produkcja własna CANAL+ ORIGINAL. A zatem – wskocz do pociągu byle jakiego, dołącz do psa Lampo i przeżyj to, co on podczas pełnych radości i niespodzianek wypraw od Bałtyku aż po szczyty gór.

Źródło: Materiały nadesłane – Kino Świat

Previous Article
Ultimatum Zwiastun

"Ultimatum" - zwiastun nowego filmu z Liamem Neesonem

Next Article
Misdirection Olga Kurylenko

Olga Kurylenko gwiazdą nowego thrillera typu home invasion

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share