Nowy film twórcy “Ślepnąc od świateł” w przygotowaniu. W obsadzie Frycz i Eleryk

Wrooklyn Zoo
Wrooklyn Zoo – nowy film twórcy Ślepnąc od świateł / Foto: Kino Świat; Olga Bibik i Krzysztof Skonieczny (głębokiOFF)

Krzysztof Skonieczny, reżyser głośnego „Ślepnąc od świateł”, rozpoczął zdjęcia do nowego filmu „Wrooklyn Zoo” to hołd dla miasta Wrocław, ale przede wszystkim pierwszej miłości. W rolach głównych młodzi debiutanci, którym na dużym ekranie partnerują: Jan Frycz, Renata Dancewicz, Konrad Eleryk oraz amerykański skater Tony Trujillo. „Wrooklyn Zoo” TYLKO w kinach w 2024 roku!

Wrooklyn Zoo – nowy film Krzysztofa Skoniecznego

Opis fabuły filmu (źródło – Kino Świat):

— Osiemnastoletni Kosa jest najlepszym skejterem we Wrocławiu. Ma piękną dziewczynę, świetnych kumpli, uwielbianego dziadka (Jan Frycz) i jasny plan na przyszłość. Chce wygrać prestiżowe deskorolkowe zawody, których stawką są duże pieniądze i wyjazd do Los Angeles. Wszystko zmienia się diametralnie, gdy w czasie beztroskich wakacji Kosa poznaje Zorę – magnetyczną romską dziewczynę, wraz z którą w życie chłopaka wkracza magia i namiętne uczucie, jakiego nigdy dotąd nie zaznał.

Wkrótce, by zawalczyć o swą miłość, młodzi zakochani będą musieli stawić czoła starej rodzinnej tradycji, społecznym zakazom i uprzedzeniom oraz zaślepionym nienawiścią bandytom. Wspólnie zrobią wszystko, by oszukać przeznaczenie, choć cena ich wyborów może być naprawdę wysoka.

„Wrooklyn Zoo” to film w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego, twórcy „Ślepnąc od świateł” – jednego z najgłośniejszych i najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. Dystrybutor, Kino Świat, zapowiada, że będzie to uwodząca klimatem, iskrząca emocjami i pulsująca muzyką techno, hip hopu i punk rocka opowieść o burzliwej pierwszej miłości pary młodych ludzi. Ich buncie, dorastaniu i gorącym uczuciu na przekór wszystkim i wszystkiemu.

W rolach głównych młodzi debiutanci – autentyczni przedstawiciele swoich środowisk, którym na dużym ekranie partnerują: Jan Frycz, Renata Dancewicz, Konrad Eleryk, amerykański skater Tony Trujillo oraz znamienite grono gości specjalnych, których personalia zostaną wkrótce ujawnione.

Ma to być współczesna wariacja na temat “Romea i Julii”. Scenariusz przygotował Skonieczny (“Hardkor Disko”), który jest też producentem wraz z Olgą Bibik (głębokiOFF). Producentką towarzyszącą jest Alicja Grawon-Jaksik. Koproducenci: ZQ Entertainment, Dolnośląskie Centrum Filmowe, CANAL+ Polska, JUICE. Film współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Międzynarodowy agent sprzedaży: Film-Nation Entertainment.

Premiera w 2024 roku.

Źródło: Kino Świat – materiały nadesłane

Previous Article
Drive-Away Dolls Zwiastun

Pedro Pascal w nowym filmie Ethana Coena - zwiastun "Drive-Away Dolls"

Next Article
Oppenheimer

"Oppenheimer" "dewastującym" doświadczeniem? Zapowiedź Nolana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share