“Co robimy w ukryciu”, sezon 5. – premiera latem, znamy datę

Co robimy w ukryciu Sezon 5 Data premiery
Co robimy w ukryciu Sezon 5 Data premiery już znana! / Foto: FX, Disney Media Distribution

“Co robimy w ukryciu” to jedno z największych telewizyjnych odkryć ostatnich lat. Groteskowy, dowcipny, a przy tym nieodparcie szalony, serial stacji FX o rodzinie wampirów zamieszkujących Staten Island został przedłużony na emisję 5. i 6. sezonu. Piąty będzie miał premierę latem tego roku, czyli całkiem niedługo. Znamy dokładną datę.

Co robimy w ukryciu Sezon 5 Data premiery już znana

Sarkastyczne wampiry wracają. Bohaterami “Co robimy w ukryciu” są Laszlo, Nandor i Nadja – kilkusetletni krwiopijcy, którzy zamieszkują Staten Island. Grupa okupuje zaniedbany dom na przedmieściach; mieszka z nimi sługus, Guillermo. “Co robimy w ukryciu” przedstawia perypetie wampirów w klasycznie sitcomowym ujęciu, choć produkcji nie brakuje też typowo nowozelandzkiego poczucia humoru – całość wzorowana jest bowiem na filmowym mockumencie o tym samym tytule, który wyreżyserował Taika Waititi.

Dwa miesiące temu produkcja FX otrzymała statuetkę GLAAD Media Award w kategorii najlepszy serial komediowy. W odcinkowym projekcie występują Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén i Mark Proksch. Wiadomo, że powstaną jeszcze dwa sezony. Piąty sezon będzie miał premierę za niedługo – nastąpi to 13 lipca 2023. W Stanach Zjednoczonych premiera odbędzie się na FX, a nazajutrz odcinek zostanie wyemitowany przez serwis Hulu. W Polsce emisji serialu podjęła się platforma streamingowa Disney+.

Na oficjalnym twitterowym profilu “Co robimy w ukryciu” (“What We Do in the Shadows”) pojawił się post, z którego wynika, że widzów czeka “gorące, wampirze lato”. Wpisowi towarzyszy krótki klip promocyjny z udziałem Matta Berry’ego.

Co robimy w ukryciu Sezon 5 Premiera ujawniona

Sezon czwarty “Co robimy w ukryciu”, podobnie jak wcześniejszy, skończył się cliffhangerem. Zarys fabuły serii 5. nie jest jeszcze znany. Dwa ostatnie sezony serialu mogą pochwalić się wynikiem 100 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes, agregującym opinie profesjonalnych krytyków.

Previous Article
Najlepsze filmy o kanibalach

Top 10: Najlepsze filmy o kanibalach

Next Article
Vin Diesel Najlepsze filmy

Vin Diesel – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share