“Martwe zło: Przebudzenie” w wersji… LEGO? Zobacz klockowy zwiastun

Martwe zło: Przebudzenie
Martwe zło: Przebudzenie – zwiastun… LEGO / Foto: Kanał “LMS” (“Lego Motion Stop”) na YouTubie

A gdyby tak krwawy horror przerobić na wersję… “klockową”? Wpadli na to twórcy youtube’owego kanału “LMS” (“Lego Stop Motion”), którzy odwzorowali zwiastun filmu grozy “Martwe zło: Przebudzenie”, używając do tego ludzików LEGO. Zobaczcie zadziwiający, ale też imponujący efekt ich pracy.

Martwe zło: Przebudzenie – zobaczcie… osobliwy zwiastun nowego horroru

“Martwe zło: Przebudzenie” to jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku. Nowa odsłona kultowej serii splatterów doczeka się swojej polskiej premiery kinowej już 21 kwietnia. Trailer od ekipy “Lego Stop Motion” wzorowany jest na red-bandowym trailerze “Przebudzenia”, który również można znaleźć na YouTubie. Sceny z filmu zostały wiernie odwzorowane w wersji “klockowej”. Sami zobaczcie, jak prezentuje się ten zaskakujący klip.

“Przebudzenie” to historia dwóch niechętnych wobec siebie sióstr, które postanawiają przełamać lody i dojść do porozumienia. Gdy wydaje się, że połączy je przyjacielska więź, na ulicach zaczynają szarżować demoniczne istoty. Dziewczyny zostają wciągnięte w zwierzęcą bitwę o przetrwanie. Muszą zrobić wszystko, by demony ich nie opętały. Niestety, złym mocom ulega matka dziewcząt.

Obraz miał już swoją oficjalną premierę na festiwalu South by Southwest w USA 15 marca. Wtedy też w sieci zaczęły pojawiać się bardzo pozytywne recenzje horroru, co jeszcze bardziej zachęciło widzów, by udać się do kin. Premiera na dużych ekranach odbędzie się 21 kwietnia. W serwisie Rotten Tomatoes “Martwe zło: Przebudzenie” osiągnęło wynik 96 proc. pozytywnych recenzji, a w serwisie Metacritic średnia wynosi 70/100.

W filmie występują Alyssa Sutherland i Lily Sullivan (grające siostry i główne bohaterki), a także Nell Fisher, Morgan Davies, Gabrielle Echols i Mia Challis. Reżyseruje Lee Cronin – twórca horroru “Impostor” z 2019 roku (napisał też scenariusz). Rob Tapert jest producentem generalnym, a Sam Raimi, czyli twórca serii “Martwe zło” – producentem wykonawczym. Bruce Campbell nie powraca w roli Asha; jest jednak jednym z producentów dzieła.

Previous Article
Ballerina Data premiery

"Ballerina" - znamy datę premiery spin-offu "Johna Wicka"

Next Article
Hypnotic Zwiastun

"Hypnotic" - zwiastun filmu Roberta Rodrigueza z Affleckiem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share