“Hypnotic” – zwiastun filmu Roberta Rodrigueza z Affleckiem

Hypnotic Zwiastun
Hypnotic Zwiastun filmu / Foto: Double R Prod., Hoosegow Prod., Ingenious Media, Solstice Studios, Studio 8, Ketchup Entert.

Ben Affleck jest gwiazdą thrillera “Hypnotic”, który już w maju doczeka się premiery kinowej. To najnowsze dzieło autorstwa Roberta Rodrigueza – twórcy takich hitów, jak “Sin City – Miasto Grzechu”, “Desperado”, “Od zmierzchu do świtu” czy “Maczeta”. Zobaczcie oficjalny zwiastun gorąco wyczekiwanej superprodukcji.

Hypnotic Zwiastun thrillera Roberta Rodrigueza z Benem Affleckiem

Ben Affleck (“Droga powrotna”, “Potrójna granica”) występuje w filmie jako Daniel Rourke – detektyw, który uwikłany zostaje w zagadkę kryminalną. Sprawa dotyczy zaginionej córki bohatera oraz tajnego programu rządowego. Zwiastun thrillera pełen jest wysokooktanowej akcji, scen pościgów i samochodowych kraks. Jak widać na przestrzeni lat talent reżyserski Roberta Rodrigueza nie stępił się ani trochę.

Na razie nic nie wiadomo jeszcze o premierze “Hypnotic” w Polsce. W Stanach Zjednoczonych obraz zadebiutuje na dużych ekranach 12 maja 2023. Dwa miesiące wcześniej – 12 marca – film, a właściwie jego wersję work-in-progress (pl. produkcja w toku), zaprezentowano widzom festiwalu South by Southwest (SXSW).

Poza Affleckiem w “Hypnotic” pojawiają się: Alice Braga (“Tacy właśnie jesteśmy”), J. D. Pardo, Georgia Foy, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey (“Wyatt Earp”), Derek Russo (“Cobra Kai”), Jackie Earle Haley (“Mrocnz wieża”, “Kaznodzieja”) i William Fichtner (“Mamuśka”, “Figurantka”). Hala Finley gra córkę głównego bohatera, Dominique. Rodriguez napisał scenariusz wspólnie z Maksem Borensteinem. Jest także jednym z producentów widowiska.

Filmografię Bena Afflecka zamykają tytuły “Głęboka woda” i “Ostatni pojedynek”. Robert Rodriguez był ostatnio reżyserem trzech odcinków serialu streamingowego “Księga Boby Fetta”. Od lat przymierza się też do realizacji filmu akcji “Machete Kills in Space” z Dannym Trejo.

Previous Article
Martwe zło: Przebudzenie

"Martwe zło: Przebudzenie" w wersji... LEGO? Zobacz klockowy zwiastun

Next Article
Strażnicy Galaktyki: Volume 3 Zwiastun

"Strażnicy Galaktyki: Volume 3" - nowy spot telewizyjny filmu Marvela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share