Frank Grillo prawie jak Charles Manson w zwiastunie nowego filmu

The Resurrection of Charles Manson Zwiastun
The Resurrection of Charles Manson Zwiastun / Foto: Bolt Films, Dare Angel, Hooligan Dreamers, Voltage, XYZ

Nigdy nie widzieliśmy go w tak mrocznym wcieleniu. Frank Grillo wystąpił jako lider niebezpiecznego kultu w filmie “The Resurrection of Charles Manson”. Zagrał obłąkanego sadystę, wierzącego, że zdoła wskrzesić tytułowego zabójcę sprzed lat. Mamy dla Was oficjalny zwiastun tej mrożącej krew w żyłach produkcji.

The Resurrection of Charles Manson Zwiastun filmu z Frankiem Grillo

Bohaterami filmu są młodzi ludzie, którzy wynajmują domek z dala od cywilizacji. Para zajmuje się aktorstwem i chce nakręcić testowe wideo, które zostanie następnie wysłane producentom filmowym – szykowany jest dreszczowiec o zbrodniach niesławnego Charlesa Mansona. Daleko od miasta bohaterowie wejdą w drogę liderowi okultystycznego kultu. Mało tego – jego członkowie uznają Mansona za bóstwo.

Frank Grillo wcielił się w Roberta – lidera sekty. Kult wierzy, że składając krwawą ofiarę z ludzi, będzie w stanie przywołać Charlesa Mansona, który zmartwychwstanie z grobu, dumny ze swoich następców. Zobaczcie zwiastun niezależnego horroru. Premiera odbędzie się pod koniec maja.

W obsadzie “The Resurrection of Charles Manson”, poza Frankiem Grillo (“Noc oczyszczenia: Anarchia”) znajdują się również Jaime King (“Krwawe walentynki”), Sarah Dumont (“Zmowa milczenia”), Katherine Hughes (“Earl i ja, i umierająca dziewczyna”), Will Peltz (“Koniec przyjaźni”), Josh Plasse, Alex Fine, Sydelle Noel, Spencer Vaughn Kelly, Vince Hill-Bedford oraz Kellen McAlone.

Czytaj też: “Noc oczyszczenia 6” – Frank Grillo powróci jako Leo Barnes?

Reżyserem “Man’s Son” jest Remy Grillo – syn odtwórcy roli głównej. To dla młodego Grillo debiut reżyserski. Scenariusz, który przygotowali Josh Plasse i Brev Moss, zainspirowały wydarzenia autentyczne – działalność sekt okultystycznych w Kalifornii. Roboczy tytuł filmu brzmiał: “Man’s Son”.

Previous Article
Jenna Ortega

Jenna Ortega jako córka Winony Ryder w sequelu "Soku z żuka"

Next Article
Yellowjackets Sezon 2

Ricci i Lewis w zwiastunie 2. sezonu "Yellowjackets". Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share