Eugene Levy o przyszłości uwielbianego “Schitt’s Creek”. Będą nowe odcinki?

Schitt's Creek
Schitt’s Creek – czy są szanse na powrót serialu komediowego? / Foto: “Schitt’s Creek” – kanał na YouTubie

Uwielbiany przez widzów na całym świecie sitcom “Schitt’s Creek” wciąż ma szansę powrócić ze swoją kontynuacją. W rozmowie z “Radio Times” współtwórca serialu Eugene Levy wypowiedział się na temat przyszłości współrealizowanej przez siebie produkcji. Jedno jest pewne – fani rodziny Rose chcą nowych odcinków.

Schitt’s Creek – czy powstanie sezon 7.?

Kanadyjczyk udzielił wywiadu serwisowi “Radio Times”, w którym powiedział, że członkowie obsady “Schitt’s Creek” “nigdy nie przestaną myśleć o ewentualnym powrocie na plan”. 76-latek rozwinął tę myśl:

— Mój syn, Daniel, też to powtarza. Bardzo chcielibyśmy ponownie spotkać się na planie z pozostałymi aktorami. Chcielibyśmy wnieść serial i jego postacie na jeszcze wyższy poziom. Jeśli mam być szczery, obecnie nie pracujemy nad niczym, ale nigdy nie przestaliśmy rozmyślać, jak serial mógłby rozwinąć się w przyszłości. Jesteśmy otwarci na wszystko. Jeśli pojawi się właściwy pomysł na fabułę, pewnie wkroczymy do gry.

Eugene Levy i jego syn Dan są pomysłodawcami “Schitt’s Creek”, a także grali główne role w serialu, pojawiając się jako Johnny i David Rose – przyzwyczajeni do życia w luksusie bankruci, którzy muszą przenieść się ze swojej opływającej złotej willi w Kalifornii do małej mieściny gdzieś na prowincji Ameryki. Żonę Johnny’ego, Moirę, brawurowo zagrała Catherine O’Hara, a jako jego rozpieszczona córka Alexis pojawiła się Annie Murphy. W obsadzie serialu znajduje się też córka Eugene’a Levy’ego, Sarah Levy – grająca kelnerkę Twylę Sands.

Fani są zainteresowani potencjalnymi dalszymi sezonami “Schitt’s Creek”, ale Levy podkreśla, że jego klan zajęty jest obecnie innymi przedsięwzięciami. “Daniel radzi sobie sam – nie potrzebuje staruszka, by mu pomógł”, tłumaczy Eugene. “Sarah występuje w serialu ‘Surreal Estate’; niedawno skończyli drugi sezon. Dobrze wiedzieć, że oboje wyfrunęli z gniazda i rozwinęli skrzydła.”

W przeszłości Eugene Levy wspominał też o możliwym filmie pełnometrażowym na podstawie “Schitt’s Creek”, ale jak dotąd plan na taki projekt nie został zmaterializowany.

Serial “Schitt’s Creek” nadawany był przesz sześć sezonów, od 2015 do 2020 roku. Doczekał się osiemdziesięciu odcinków regularnych i jednego specjalnego. Wszystkie serie poza pierwszą utrzymują 100 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. Kanadyjska produkcja zdobyła łącznie blisko sześćdziesiąt pięć prestiżowych nagród, w tym dwa Złote Globy, dziewięć nagród Emmy i dwie statuetki Satelita.

Previous Article
Mafia Mamma Zwiastun

Toni Collette jako królowa mafijna z przypadku. Zwiastun komedii "Mafia Mamma"

Next Article
Poltergeist

"Poltergeist" znów nastraszy widzów. Remake studia Amazon

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share