Toni Collette jako królowa mafijna z przypadku. Zwiastun komedii “Mafia Mamma”

Mafia Mamma Zwiastun
Mafia Mamma Zwiastun komedii z Toni Collette i Monicą Bellucci / Foto: Bleecker Street, Idea(L), Monolith

To może być jedna z najzabawniejszych komedii zbliżającej się wiosny. Nadchodząca komedia kryminalna “Mafia Mamma” przeniesie widzów do Wiecznego Miasta – Rzymu – gdzie rozegra się gangsterska intryga. W filmie Toni Collette zagra gospodynię domową, która z dnia na dzień staje się… szefową mafijną. W obsadzie także Monica Bellucci.

Mafia Mamma Zwiastun komedii kryminalnej z Toni Collette

— Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej! (opis fabuły: Monolith Films)

Monica Bellucci towarzyszy Toni Collette na ekranie, grając urodziwą Biancę – która nauczy Amerykankę, jak być matką chrzestną z prawdziwego zdarzenia. Ten gwiazdorski duet z pewnością nie rozczaruje widzów w kinach. Na polskich ekranach “Mafia Mamma” zadebiutuje już 26 maja 2023 – w Dzień Matki. Zobaczcie zwiastun.

Rolę ekranowego męża Collette zagrał Rob Huebel (“Spadkobiercy”, “Stary, kocham cię”), a obsadę aktorską zasilają również Sophia Nomvete, Giulio Corso, Francesco Mastroianni, Alfonso Perugini, Eduardo Scarpetta, Tim Daish i Tommy Rodger. Reżyserią komedii kryminalnej zajęła się Catherine Hardwicke – twórczyni “Zmierzchu”, “Dziewczyny w czerwonej pelerynie” oraz “Trzynastki” – a scenariusz to dzieło J. Michaela Feldmana (“Średniaki”) i Debbie Jhoon (“Young & Hungry”).

Materiały do filmu powstawały w słonecznym Bracciano, a film na pewno wprowadzi widzów w przedwakacyjną atmosferę. Dystrybucją w Polsce zajmie się Monolith, a za granicą – Bleecker Street.

Źródło: Materiały nadesłane – Monolith Films

Previous Article
The Better Liar Daisy Ridley

Daisy Ridley w serialu Prime Video o drogocennym spadku

Next Article
Schitt's Creek

Eugene Levy o przyszłości uwielbianego "Schitt's Creek". Będą nowe odcinki?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share