Daisy Ridley w serialu Prime Video o drogocennym spadku

The Better Liar Daisy Ridley
The Better Liar Daisy Ridley w serialu Amazon Prime Video / Foto: Wikimedia Commons

Daisy Ridley otrzymała angaż do głównej roli w serialu “The Better Liar”, który powstaje dla platformy streamingowej Amazon Prime Video. Będzie to pomieszanie thrillera i dramatu, w którym pewna kobieta zabiega o spadek po zmarłej siostrze. Adaptacja powieści Tanen Jones.

The Better Liar Daisy Ridley gwiazdą nowego serialu kryminalnego Prime Video

W serialu “The Better Liar” poznamy historię kobiety, która wynajmuje na zlecenie sobowtóra swojej zmarłej siostry. W ten sposób będzie próbowała przejąć fortunę po nieboszczce. Nieuczciwa zagrywka szybko obróci się przeciwko bohaterce, a na jaw wyjdzie cała sieć niebezpiecznych tajemnic. Scenariusz będzie bazował na pozytywnie ocenionej książce autorstwa Tanen Jones o tym samym tytule.

Za powstaje utrzymanego w konwencji thrillera i dramatu serialu odpowiedzialne będą wytwórnie Amazon Studios oraz The Tornante Company. Daisy Ridley nie tylko wcieli się w rolę przodującą, ale też będzie jedną z producentek wykonawczych. To stanowisko piastuje również Raelle Tucker, która napisze scenariusze kolejnych odcinków. Tucker pracowała w przeszłości przy takich serialach jak “Sacred Lies”, “Czysta krew” czy “Ryzykanci”.

Będzie to pierwsza rola główna w serialu telewizyjnym w przypadku Daisy Ridley. W przeszłości grała ona gościnnie w produkcjach TV jak “Milczący świadek”, “Youngers” czy “Na sygnale”, ale najbardziej znana pozostaje z ról w filmach kinowych. Za kreację bohaterskiej Rey w “Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy” zdobyła statuetkę Empire oraz nagrodę MTV za przełomowy występ.

Filmografię Ridley zamyka absurdalna komedia Netfliksa “Bańka”, wyreżyserowana przez Judda Apatowa (w obsadzie również Pedro Pascal i David Duchovny). W styczniu na Sundance Film Festival premierę miał komediodramat “Sometimes I Think About Dying”, z Ridley w roli głównej. Obecnie czeka on na premierę w szerokiej dystrybucji.

Previous Article
The Gorge Sigourney Weaver

Sigourney Weaver u boku Anyi Taylor-Joy w "romantycznym" filmie akcji

Next Article
Mafia Mamma Zwiastun

Toni Collette jako królowa mafijna z przypadku. Zwiastun komedii "Mafia Mamma"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share