Serial z Neilem Patrickiem Harrisem wskrzeszony przez Showtime

Singiel w Nowym Jorku Sezon 2
Singiel w Nowym Jorku Sezon 2. jednak powstanie / Foto: Netflix

Pamiętacie jeszcze serial “Singiel w Nowym Jorku”? Mogliście o nim z łatwością zapomnieć. To bowiem jedna z tych produkcji Netfliksa, które wkrótce po premierze zapadają w niepamięć. Niedawno została zresztą skasowana przez giganta VOD. Jednak wydarzył się cud i o 2. sezon serialu pokusiła się inna platforma. Jaka?

Singiel w Nowym Jorku Sezon 2. odkupiony przez Showtime

Po premierze w lipcu 2022 r. “Singiel w Nowym Jorku” zadebiutował na liście Top 10 najchętniej oglądanych seriali Netfliksa. W połączeniu z całkiem pozytywnymi recenzjami krytyków można było spodziewać się, że produkcja z Neilem Patrickiem Harrisem bez problemu otrzyma zielone światło na dalsze odcinki. Pudło – w ubiegłym miesiącu gigant streamingowy ogłosił, że odcinkowa komedia nie powróci z nowym sezonem.

Jednak teraz do akcji wkracza stacja Showtime, należąca do koncernu Paramount Media Networks. To właśnie na niej pokazane zostaną odcinki 2. sezonu “Singla w Nowym Jorku”. Portale serialowe donoszą, że w założeniu Showtime’u nowa seria będzie “drapieżniejsza” i “pikantniejsza” niż ta, którą mogliśmy oglądać na Netfliksie. Warto pamiętać, że sezon pierwszy miał otwarte zakończenie, stanowiące furtkę na kontynuację. W założeniu twórców był komedią romantyczną.

Neil Patrick Harris występuje w serialu jako Michael Lawson – dobijający pięćdziesiątki mieszkaniec Manhattanu. W pierwszym odcinku Michael został porzucony przez wieloletniego partnera Colina (Tuc Watkins) i próbuje na nowo odnaleźć się w wielkim świecie randkowania. W obsadzie “Singla w Nowym Jorku” znajdują się także Marcia Gay Harden, Tisha Campbell, Emerson Brooks, Jai Rodriguez, David Burtka i Colin Hanlon.

Serial przygotował Darren Star, twórca “Seksu w wielkim mieście” i “Emily w Paryżu”. Pierwszy sezon liczył sobie osiem około półgodzinnych odcinków.

Previous Article
Grant Gustin

Revival "Glee" wciąż możliwy? Grant Gustin chciałby powrotu serialu

Next Article
Box office Polska

Polski box office: królują "Asteriks i Obeliks 5" oraz "Heaven in Hell"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share