Helena Bonham Carter w nowym filmie od twórczyni “The Crown”

The Offing Helena Bonham Carter
The Offing – Helena Bonham Carter w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Commons

Helena Bonham Carter (“Enola Holmes 2”) wystąpi w filmie “The Offing”, który przygotuje Jessica Hobbs – reżyserka “The Crown” Netfliksa. Będzie to ekranizacja bestselleru Benjamina Myersa. Dramat historyczny opowie o nietypowej przyjaźni między nastolatkiem a 50-letnią alkoholiczką.

The Offing Helena Bonham Carter w obsadzie nowego filmu twórczyni The Crown

Rzecz dzieje się w powojennej północnej Anglii. Poznajemy Roberta – nieśmiałego szesnastolatka, który jest synem górnika, kocha zieleń i naturę. Chłopak chce poznać świat i wyruszyć za granicę, ale ostatecznie zaczyna pracować z ojcem w kopalni. Pod swoje skrzydła przygarnia chłopaka dużo starsza Dulcie – alkoholiczka i miłośniczka bohemy, która przedstawia Robertowi świat sztuki i poezji. Dulcie dostrzega w nastolatku potencjał, którego on sam jeszcze nie odkrył.

Rolę Dulcie zagra Helena Bonham Carter, a inni członkowie obsady aktorskiej nie są jeszcze znani. Producentkami “The Offing” są Charlotte Walls i Emily Barttelot, a scenariusz przygotowuje Amy Roberts (“Shameless”, “Z pamiętnika położnej”). Zdjęcia do filmu ruszą w tym roku; daty na razie nie podano.

Bonham Carter powiedziała w wywiadzie: “Od początku chciałam, by na pokładzie tej produkcji znalazła się Jessica Hobbs. Jest ona genialną artystką z charakterem, do tego wie, czym jest rygor i jest autentyczna. Przyjrzy się psychologicznej i emocjonalnej stronie książki. (…)”

Ponoć Helena Bonham Carter od początku etapu preprodukcji typowana była na kandydatkę do roli Dulcie. Książka “The Offing” Benjamina Myersa została wybrana jako najlepsza powieść 2019 roku przez “The Times”.

Previous Article
Szybcy i wściekli Matt Damon

Damon i Downey Jr. zasilają obsadę nowych "Szybkich i wściekłych"?

Next Article
Play Dead Recenzja

„Play Dead” – recenzja horroru z Jerrym O'Connellem i Bailee Madison

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share